Apartmány Neapol

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

90

Apartmány Neapol

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Museo Archeologico 21 Apartmány
Duomo di Napoli 13 Apartmány
Castel dell'Ovo 13 Apartmány
Piazza del Plebiscito 12 Apartmány
Castel Nuovo 12 Apartmány
Teatro San Carlo 11 Apartmány
Museo di Capodimonte 3 Apartmány
San Paolo 3 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Neapol, Itálie jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 234 názorů. Rezervujte apartmán od 45US$/ noc.

Apartmány v Neapoli – Levné ubytování pro Vaši dovolenou

Neapol, tretí nejvetší mesto v Itálii, Vás uchvátí svou kulturou a umením. V srdci mesta, historickém centru, které patrí mezi památky svetového dedictví UNESCO, Vám nekolik úžasných muzeí predstaví jedny z nejlepších sbírek archeologických exponátu a umeleckých del na svete. Když se k nim pridá ješte okouzlující architektura, zdobné zámky a staré, zašlé hrady, vznikne pohádkové mesto plné starých príbehu a úchvatných výhledu. Neapol ale nenabízí jen pastvu pro oci. Najdete zde také jedny z nejlepších restaurací v celé Itálii, které Vám nabídnou autentická jídla jako místní tenkou a krupavou pizzu, testoviny, i kávu, která Vám dodá energii na celý den. Neapol je bezpochyby dokonalou destinací pro Vaši dovolenou, která dopreje úžasný požitek všem Vašim smyslum. Doprejte svým smyslum skvelé zážitky s jedním z našich apartmánu v Neapoli, at už v luxusním ateliéru v historickém jádru mesta ci nádherném byte s výhledem na pusobivé stavby.

Katedrály a hrady – Co delat v Neapoli

Naše apartmány v Neapoli jsou rozesety po celém meste v okolí všech techto významných míst.

Apartmány v Neapoli –Aparthotely v Neapoli

Aparthotely v Neapoli

Horizont Neapole prekypuje záplavou propracovaných veží a architektonicky úchvatných staveb. Mezi tím vším se hluboko uprostred klikatých starobylých ulic nachází nádherné designové hotely dýchající italským šarmem. Aparthotely v Neapoli zahrnují také bezpocet moderních hostelu, které jsou vyhledávaným místem mladých a stylových návštevníku a intimní prázdninové apartmány, jež nabízí levnou možnost ubytování v soukromí, odkud mužete mesto lehce prozkoumat. At už se rozhodnete pro kterékoliv místo, neapolskou velkolepou atmosféru zažijete díky vytríbenému vkusu a stylovým malickostem úplne všude.

Kultura kávy v Neapoli

Všichni ví, že Italové kávu opravdu milují a po celé Itálii jsou rozesety stovky kaváren. Neapol rozhodne není výjimkou a mnoho místních obyvatel se každé ráno teší na svou dávku kofeinu, která je povzbudí do nového dne. Místní si vetšinou v kavárnách objednávají malé espresso, takže pokud zde chcete opravdu zapadnout, následujte jejich príklad.

To, co delá zdejší kulturu kávy tak zajímavou, není ani tak oblíbenost tohoto nepostradatelného nápoje, ale také mnoho zajímavých zvyku s ním spojených. Jednou z nejzajímavejších tradic je caffe sospeso - nekdo si objedná dve kávy, ale vypije jen jednu, takže si druhou kávu muže vzít a vypít nekdo, kdo si ji zrovna nemuže dovolit koupit.Tato tradice zacala práve na jihu Itálie v okolí Neapole, a i když možná již dnes není tak viditelná jako v minulosti, stále je ve vetšine zdejších kaváren dodržována. Pokud chcete udelat dobrý skutek, rozhodne neváhejte a caffe sospeso si objednejte.

Nabízíme pestrou škálu apartmánu v Neapoli v minimální vzdálenosti od mnoha skvelých kaváren, ve kterých se s kulturou kávy mužete seznámit blíže.

Orientace v Neapoli – Cesta z letište do centra mesta

Letište v Neapoli je neobvykle blízko mestu, díky cemuž bude Vaše cesta z nej krátká a levná. Z letištních terminálu až na Piazza Garibaldi v centru mesta pravidelne a casto jezdí autobus a do centra mesta mu trvá dojet asi pul hodiny. Mužete si také vzít taxi, které Vás prímo na místo doveze za minimální cenu. Další možnosti dopravy, díky malé vzdálenosti od mesta, letište nenabízí. V soucasnosti mužete jet pouze Alibusem nebo taxíkem.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat