Apartmány Nerja

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

328 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Nerja, Španělsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 26 názorů. Rezervujte apartmán od 41US$/ noc.

Apartmány v Nerja – Cenove dostupné a kvalitní ubytování

Nerja je osobité letovisko poblíž pohorí Sierra Almijara. Uprostred jeho historického centra, ve kterém stále žijí starobylé tradice, tocité ulicky a historická architektura, leží slavná vyhlídka Balcon de Europa postavená na pozustatcích staré pevnosti, ze které mužete obdivovat nezapomenutelné výhledy na oceán. Nerja je v soucasnosti velmi oblíbenou destinací všech milovníku slunce a more, a v posledních letech zde díky její popularite pribylo nekolik nových ctvrtí. To znamená, že zde je dostatek kvalitních restaurací, luxusních baru a trendy kaváren pro každého. Pokud se chcete koupat v zári slunce a užívat si úžasné pláže i kulturu tohoto krásného mesta, ubytujte se v jednom z našich apartmánu v Nerja.

Krásné pláže a balkony – co delat v Nerja

Spojení krásných pláží a bohaté historie delá z Nerja fascinující místo perfektní pro odpocinek i dobrodružství. Naše apartmány v Nerja jsou rozesety po celém meste, takže to k žádné atrakci nebo památce nikdy nebudete mít daleko.

Dobrodružné aktivity v Nerja

Nerja je sice predevším poklidné pobrežní letovisko, pokud si ale svuj pobyt zde chcete okorenit také trochou adrenalinu, rozhodne máte z ceho vybírat.

Na této cásti stredomorského pobreží je velmi populární plavba na morském kajaku, která Vám umožní poznat region a jeho úžasnou krajinu z nové perspektivy. Z pláže Burriana se mužete plavit podél romantických útesu a ukrytích jeskyní až do Maro. Plavba na morském kajaku je skvelým zpusobem, jak prozkoumat prírodu a okolí Nerja, a pokud se na ni vydáte, rozhodne toho nebudete litovat.

Chcete-li zažít dobrodružství spíše na souši, vydejte se na El Cielu, nejvyšší pobrežní horu v regionu, která turistum nabízí mnoho kvalitních stezek. Pri ceste na vrchol uvidíte mnoho nepopsatelne krásných výhledu na krásnou krajinu a trpytící se oceán. Pokud bude dobré pocasí, dohlédnete z hory až na Malagu a severoafrické pobreží.

Skvelým zážitkem je také peší túra k rece Chillar, která je svou nárocností vhodná i pro rodiny s detmi.

Ubytovat se mužete treba v jednom z našich apartmánu v Nerja, které Vám umožní objevit každou z tvárí mesta – historické centrum, krásné pláže, dobrodružné aktivity i mnoho dalšího.

Apartmány v Nerja – Aparthotely Nerja

Aparthotely Nerja

Nabídka ubytování v Nerja je tvorena smesí luxusních hotelu na okrajích mesta, garsonek a aparthotelu na pobreží a tichých penzionu ukrytých v klikatých ulickách historického centra mesta. Po celém meste je také rozeseto mnoho kvalitních apartmánu a aparthotelu, se kterými mužete mesto objevovat svým vlastním tempem. Naše aparthotely v Nerja najdete ve všech cástech mesta.

Jak se dostat z letište do Nerja

Nerja leží asi 65 kilometru od letište Malaga, ze kterého se do mesta dá dostat mnoha zpusoby. Jedním z nejpopulárnejších z nich je taxi, kterých pred letištem vždy ceká dostatek. Cesta taxíkem je rychlá a nabídne Vám nezapomenutelné výhledy na okolní krajinu, rozhodne to ale není nejlevnejší zpusoby dopravy.

Nejlevneji se z letište do mesta dostanete autobusem. Napred se potrebujete dostat z letište na autobusové nádraží v Malaze, ze kterého pojedete autobusem do Nerja. Cesta autobusem zabere asi 2 hodiny, cestu si ale mužete zkrátit pozorováním úžasné okolní krajiny. Z letište se do Malagy mužete dostat také vlakem, který je sice rychlejší, ale o neco dražší.

Nekterí turisté si prímo na letišti vyzvednou pronajaté auto a jedou do Nerja sami. Je to skvelý zpusob, jak poznat okolí mesta, protože si mužete udelat zastávku a objevovat okolní krajinu kdekoli se Vám zlíbí. Auto se Vám bude hodit také pri Vašem pobytu v Nerja, protože si s ním mužete vyjet na ruzné zajímavé výlety.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat