Apartmány New York

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

2

Apartmány New York

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Yankee Stadium 2 Apartmány

Apartmány v New Yorku – levné ubytování na vaše cesty

New York, taky prezdívaný Big Apple (velké jablko), je jedním z nejvíce navštevovaných mest na svete, pyšní se koncentrací pusobivé architektury, množstvím restaurací a elektrizující atmosférou, která naplnuje zárive osvetlené ulice. Panorama mesta je jedním z nejtypictejších na celém svete a mužete zde podniknout množství aktivit, od procházky Central Parkem, vychutnávání si nocní atmosféry Times Square až po výstup na Empire State Building pro nezamenitelný pohled na mesto. Prožijte svuj sen v jednom z našich apartmánu v New Yorku. Mužete si vybrat z množství levných garsonek až po stylové apartmány, které vám zajistí dokonalé místo pri vašem pobytu.

Svetoznámé atrakce – co delat v New Yorku

Naše apartmány v New Yorku jsou rozmísteny po celém meste od Bronxu po cásti jako Upper East Side a West Side.

Apartmány v New Yorku - Aparthotely v New Yorku

Skryté poklady New Yorku – méne známé turistické atrakce ve meste

New York je jedním z turisticky nejvyhledávanejších míst na svete a známá lákadla mohou být casto preplnena dychtivými návštevníky. Naštestí zde naleznete také spoustu ukrytých a méne známých míst, o kterých turisté nevedí, a které predstavují ostruvky pohody a klidu stranou od neklidného stredu mesta.

Najdete zde Red Hook, Brooklinskou cást, která vás nezklame. Mužete se tudy toulat mezi množstvím originálních a nekonvencních obchudku, restaurací a galerií umení, nebo nasávat kreativní atmosféru, která prochází celou oblastí kolem reky. Jste zde trochu stranou veškerého dení a o víkendech sem dokonce jezdí pravidelné bezplatné vodní taxi prímo z Manhattanu.

Pak je tu oblast Elevated Acre, kterou neznají ani nekterí obyvatelé New Yorku. Nachází se mezi mrakodrapy na Wall Street a celá tato cást je pokryta zelení. Predstavuje zároven ideální místo, kde si mužete dát kávu a sledovat dení kolem sebe. V léte jsou navíc v místním sedmipatrovém kine promítány filmy.

Vyznavaci umení by meli zavítat do MoMa PS1, která tvorí soucást Muzea moderního umení a není zdaleka tak preplnená nebo proslavená. Predstavuje ruzné moderní, nekonvencní výstavy vcetne streetartu a najdete zde také útulnou zahradu, která neustále mení svuj vzhled, aby zapadla do práve uvádených výstav.

Pokud hledáte ubytování v blízkosti skrytých pokladu uprostred New Yorku, vyberte si jeden z našich apartmánu.

Aparthotely v New Yorku

New York je jednou z nejvíce vyhledávaných turistických destinací na svete a svým návštevníkum nabízí rozmanitý mix aparthotelu v New Yorku, ze kterých si vybere snad každý cestovatel. Velkolepé a svetoznámé hotely poblíž vehlasných památek poskytují stylové místo k prespání v jednom z nejpompéznejších mest na svete, zatímco napríklad byt v posledním patre obytného domu skýtá neuveritelné výhledy, díky kterým si behem svého pobytu budete pripadat jako ve filmu. Existujte zde i rada cenove dostupných variant od hostelu v centru mesta, které se nachází poblíž nocních baru a restaurací až po apartmány, jež shlíží na rušné a neonové ulice Velkého jablka.

Jak se pohybovat v New Yorku – príjezd z letište na Manhattan

New York má celkem 3 letište, které obsluhují mesto. Mezinárodní letište J.F. Kennedyho operuje mezinárodní lety a je vzdáleno približne 15 mil od centra Manhattanu. Nejrychlejší cestou jak se dostat z JFK do mesta je prostrednictvím vlaku AirTrain, který vás doveze do stredu Manhattanu a navazuje na New Yorské metro. Pak je tu letište LaGaurdia, která obsluhuje zejména vnitrostátní lety a na Manhattan se odtud dostanete expresním autobusem nebo jedním z taxi, které na vás cekají prímo u letových terminálu. A nakonec tu máme méne známé letište Newark-Liberty, které se nachází v New Jersey a je nejblíže jižní cásti Manhattanu. Jezdí sem tranzitní vlak a doveze vás z letište prímo na stanici Pennsylvania.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat