Apartmány Paříž

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

54

Apartmány Paříž

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Musée du Louvre 15 Apartmány
Arc de Triomphe 14 Apartmány
Champs-Élysées 13 Apartmány
Stade de France 13 Apartmány
Notre-Dame 8 Apartmány
Tour Eiffel 6 Apartmány
Opéra Bastille 3 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Paříž, Francie jsou oceněny 4.3 o 5 na základě 643 názorů. Rezervujte apartmán od 64US$/ noc.

Apartmány v Paríži – nejžádanejší pronájmy

Paríž je synonymem sofistikovanosti. Každorocne pritahuje miliony turistu svým šarmem, kulturou a svetove proslulými pametihodnostmi. V parížských ulicích si prijde na své opravdu každý návštevník, at už jde o ikonickou siluetu Eiffelovy veže, umeleckou ctvrt Montmartre, nebo prostorné výstavní síne Louvru. Zatímco v dláždených ulicích na vás dýchne starobylá atmosféra, na širokých bulvárech vás cekají znackové obchody, kavárnicky a rustikální bistra. At už vyhledáváte nejnavštevovanejší turistická lákadla nebo se chcete dostat do méne známých cástí mesta, máme pro vás ty nejlepší apartmány v Paríži. Ponorte se do parížského stylu života v jednom z našich apartmánu nebo prostorných bytu.

Apartmány v Paríži - Aparthotely v Paríži

Život v Paríži – Staré mesto a klikaté ulicky

Paríž je pravdepodobne tou nejznámejší turistickou destinací na svete, ale i presto zde naleznete tichá zákoutí, kde mužete nasávat místní atmosféru a vyhnout se davum. Vydejte se na procházku ke starobylému trhu St-Germain-des-Pres, v jehož okolí naleznete množství výstredních i príjemných kaváren, baru a restaurací; vyrazte na piknik na nábreží Quai St Bernard se spoustou stinných míst vhodných na ctení a sledování života okolo; navštivte Pagodu, parížské kino, které uvádí množství nezávislých filmu; toulejte se Latinskou ctvrtí se záplavou designových dílen, obchudku s kuriozitami a autentickými francouzskými bistry. Díky našim peclive vybraným, útulným a levným parížským apartmánum je život v Paríži velmi jednoduchý.

Aparthotely v Paríži

Ve vetšine parížských aparthotelu prevládá francouzská originalita a šarm. Návštevníci casto mírí na vehlasná místa, která proslavily svetoznámé osobnosti literatury, umení a hudby, jež sem mírily za inspirací. Mezi tato místa patrí napríklad kulturní Montmartre ci stylové a moderní hotely lemující široké bulváry Paríže. Parížské ubytování sahá od luxusních hotelu prekypujících francouzským puvabem a elegantními drobnostmi až po útulné tradicní penziony ukryté v klikatých ulickách Latinské ctvrti. At už se rozhodnete ubytovat se kdekoliv, nikdy to nebudete mít daleko k nekterému z prvotrídních muzeí ci jiné svetoznámé památce.

Svetoznámá muzea a pametihodnosti – co delat v Paríži

Naše portfolio apartmánu v Paríži se skládá z úžasných, prvotrídních a cenove dostupných garsonek a levných luxusních bytu, které se nachází poblíž turistických lákadel zmínených výše.

Príjezd do Paríže – z letište do centra

Paríž obsluhují zejména dve letište, letište Orly a letište Charlese de Gaulla, která mají obe bezproblémovou a pravidelnou dopravu do centra mesta. Existuje ješte letište Beauvais, které se nachází o trochu dál a operují na nem hlavne nízkonákladové prepravní spolecnosti.

Z letište Orly, které se nachází asi 18km od centra Paríže, se mužete prepravit kyvadlovým autobusem, jet metrem nebo vlakem prímo do mesta. Z letište Charlese de Gaulla, které leží asi 30km na sever od Paríže, se mužete svézt vlakem, který je s jednotlivými letištními terminály propojen bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravou, nebo nasednete do jednoho z mnoha taxíku, které cekají pred letištní budovou. Doprava z letište Beauvais je trochu komplikovanejší. Nachází se 75km severne od Paríže a do centra se dostanete pouze vlakem.

Spousta lidí prijíždí do Paríže mezinárodními rychlíky z okolních zemí nebo Eurostarem z Velké Británie. Veškerá pozemní vlaková doprava koncí na hlavním nádraží Gare du Nord. At už ale prijedete odkudkoliv, v Paríži najdete apartmány v každé vaší oblíbené ctvrti.

Verejná doprava v Paríži

Paríž má velice prehlednou, rychlou a spolehlivou hromadnou dopravu, která pokrývá všechny její cásti i vzdálenejší prímestské oblasti. Metro predstavuje jedno z nejprehlednejších na orientaci v celé Evrope, má množství linek a zastávek, které obsluhují veškeré hlavní turistické atrakce a mnohem víc. V Paríži naleznete také hustou sít autobusu, které vám poskytnou malebnejší vyjíždku mestem; musíte ovšem pocítat s obcasnými dopravními zácpami.

Vetšina turisticky zajímavých míst ve meste se nachází ve vzájemné blízkosti, takže mužete zvolit procházku z místa na místo a po ceste obdivovat architekturu a šarm tohoto mesta. Pokud budete unaveni, mužete vždy nasednout do jednoho z vyhlídkových autobusu, které vás prepraví mezi nejvýznamnejšími památkami.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat