Apartmány Pollensa

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

147 Apartmány nalezen

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Pollença, Španělsko jsou oceněny 7.8 o 10 6 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 20EUR/ noc.

Apartmány Pollensa – Dostupné prázdninové pronájmy

Pollensa se rozkládá mezi dvěma kopci na Mallorce. Může se pochlubit několika svatostánky a také ohromující krajinou, která ji obklopuje. Jedná se zkrátka o perfektní mallorské město. Jeho malebná krajina, krásná architektura, útulná náměstí a kulturní místa dodávají celému městu unikátnost a pořádnou porci historie, která nabízí mnoho částí, jež prozkoumat, a mnoho míst, která si užít. Pollensa se dobře naučila adaptovat na příliv návštěvníků tím, že nabízí mnoho osobitých restaurací a kaváren, a také živý noční život, trhy a architektonické skvosty. Na sever je Puerto de Pollensa, kde najdete velkolepou pláž a výběr stylových restaurací a módních obchodů. Cokoliv si zde naplánujete, ujistěte se, že si před tím rezervujete jeden z našich útulných a stylových apartmánů v Pollense.

Z Palma do Pollensy – Jak se sem dostat

Dostat se z letiště v Palma do Pollensy je vcelku jednoduché, jelikož je zde množství dopravních možností. Tou nejlevnější cestou je autobus, který Vás zaveze přímo do centra města Palma, a poté přestoupíte na autobus, jež jezdí podél pobřeží z Plaza Espana do Pollensy a do dalších přilehlých městeček.

Pokud upřednostňujete více pohodlný způsob přepravy, vezměte si taxi v prostoru před terminály. Doba cesty se liší podle dopravy a cena závisí na Vaší cílové destinaci, ale obnosy jsou v zásadě přiměřené.

Také si můžete půjčit vlastní auto z autopůjčoven přímo na letišti. To Vám umožní prozkoumat mnoho mimořádných scenérií po cestě a také si projet malá městečka a vesničky po cestě. Mít zde vlastní auto je rozhodně praktické, protože nemusíte spoléhat na místní veřejnou dopravu, pokud se rozhodnete prozkoumat místa okolo města Pollensy a přilehlé okolí.

Muzea a kláštery – Co dělat v Pollense

V Pollense naleznete mnoho nádherných míst – ať už se zajímáte o historické skvosty, nebo chcete jen relaxovat a vychutnat si dobré jídlo a zábavu. S našimi apartmány v Pollense můžete objevovat od všeho něco.

V Pollense je i mnoho kulturních možností od kostelů a klášterů až po katedrály a muzea.

Apartmány Pollensa – Aparthotely Pollensa

Aparthotely Pollensa

Aparthotely Pollensa nabízí díky své bohaté historii a kultuře od všeho něco. Ve městě samotném je bezpočet autentických penzionů, které jsou vlastněny místními rodinami, které nabízejí i pohled do životního stylu města, stejně tak jako B&B hotely, které nabízejí více intimní způsob, jak tento region prozkoumat. Jinde narazíte na několik hostelů pro turisty, kteří chtějí ušetřit, a také sbírku stylových módních hotelů, jež nabízí luxusní ubytování. U pláží narazíte na množství velkých hotelů, které mívají vlastní bazény a další možnosti vyžití a také soukromé apartmány, které mají nádherný výhled na moře a na střechy domů města. Jakékoliv ubytování si vyberete, Pollensa má co nabídnout pro každého něco.

Prozkoumejte druhou tvář Pollensy

Kromě kultury v Pollense najdete také pestrý výběr sportovních i jiných aktivit.

Je zde rozeseto mnoho uměleckých módních obchodů a obchodů se suvenýry, které prodávají všechno od šperků místní výroby po keramiku, oblečení a doplňky do interiérů. Je tu také trh, který se koná ve městě každou neděli ráno. Můžete tu najít zajímavé suvenýry a vmísit se do místního ruchu.

Pollensa je také velmi oblíbená pro aktivní turisty a sportovce, protože je obklopena krásnou přírodou, která je perfektní pro pěší turistiku a cyklistiku. Například v horách Tramuntana je několik krásných turistických značených tras, stejně tak jako tras, které turisty a cyklisty zavedou k mimořádným výhledům na zátoku a okolní scenérie.

A pak tu jsou samozřejmě pláže, které jsou rozmístěné na sever od Pollensy okolo přístavu. Pláže jsou zlatavé a široké s průhlednou vodou perfektní pro plavce a vodní sporty. Poblíž se nachází golfové hřiště a areál, kde si můžete natrénovat svůj golfový švih a kochat se pohledem na kopce na horizontu a krásným výhledem na modré moře.

S našimi stylovými a cenově dostupnými apartmány v Pollense budete moci poznat zdejší kulturu i všechny úžasné aktivity svým vlastním tempem.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Naše hlavní cíle