Apartmány Porto

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

370

Apartmány Porto

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Torre dos Clérigos 110 Apartmány
Praça da Liberdade 103 Apartmány
Mercado do Bolhão 86 Apartmány
Catedral 79 Apartmány
Livraria Lello 61 Apartmány
Palácio da Bolsa 56 Apartmány
Ponte Dom Luís 36 Apartmány
Casa da Música 4 Apartmány
Museu de Serralves 1 Apartmán

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Porto, Portugalsko jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 558 názorů. Rezervujte apartmán od 23US$/ noc.

Apartmány v Portu – cenove príznivé prázdninové garsonky

Porto, druhé nejvetší mesto Portugalska, se pyšní záplavou stredovekých pevností, tycících se kostelních veží a nádhernou barokní architekturou. To vše spojeno klikatými ulickami a vinoucími se schody. Jakožto rodište portského vína zustává toto mesto vyhledávanou destinací milovníku vína; nabízí to nejlepší portské z celého Portugalska. Smesice portského vína a starosvetské atmosféry predstavují dokonalou kombinaci – nikde jí nenajdete tolik jako v historickém centru mesta, které je zapsáno na seznamu UNESCO. At už jde o koloniální námestí nebo zchátralé domy schovávající se v dávno rozpadlých rímských rozvalinách, Porto i v soucasnosti podniká kroky k záchrane a renovaci památek a do popredí se dostává i soucasný design a styl. V dnešní dobe mesto zustává baštou turismu. Baštou, která nabízí zašlý šarm, jenž nenajdete nikde jinde. Nechte se vtáhnout jeho kulturou z pohodlí jednoho z našich apartmánu v Portu, kde mužete žít mezi místními a objevit duši mesta.

Apartmány v Portu – Aparthotely v Portu

Porto a jeho vášen pro portské

Porto pravdepodobne proslavilo nejvíc portské, sladké cervené víno, které se vetšinou podává k dezertum. Tisíce turistu do tohoto regionu každorocne prijíždejí, aby ochutnaly výtecnou cerstvou chut tohoto prostého nápoje – proc je ale Porto tím nejlepším místem pro degustaci? Zkrátka proto, že Porto a prilehlé okolní oblasti Portugalska smerem na sever, které obtéká reka Douro, disponují dokonalým mikroklimatem ideálním pro pestování ruzných plodin. Rozmanitá krajina vyhovuje pestování oliv a hroznového vína, je ale ideální také pro pestování konkrétního vína, ze kterého se vyrábí portské.

Napríc zvlnenou krajinou této cásti zeme najdete množství tzv. quintas, tedy farem, které vyrábí portské a další odrudy vína. Jedny z nejvyhledávanejších turistických aktivit jsou tury po quintas, behem kterých navštívíte vybrané farmy vyrábející portské a mužete ochutnat jejich produkci vína a neco se o jeho výrobe naucit.

Poznejte Porto a jeho vášen pro portské víno z jednoho z našich apartmánu v Portu rozesetých po celém meste. Budete mít dostatek casu ponorit se do chutí mesta a dozvedet se neco o výrobe tohoto oblíbeného portugalského dezertního vína.

Aparthotely v Portu

Toto historické a kulturní mesto je zároven nejnavštevovanejším místem v Portugalsku. Stejne tak jako rada menších prístavu se zde nachází i mnoho historických památek, které pocházejí z bohaté minulosti zeme. V aparthotelech v Portu se snoubí historický šarm, kulturní atmosféra a luxusní vybavenost mesta, a na brehu reky ci v klikatých ulickách centra mesta najdete spoustu stylových hotelu. Témer na každém rohu narazíte na intimní hostel, který ocení zejména vyznavaci nocního života, nebo levné prázdninové pronájmy, kde mužete na vlastní kuži zažít portugalský životní styl.

Smesice stredoveku, baroka a moderny – co delat v Portu

Prohlédnete si naši nabídku apartmánu v Portu a designových bytu, mnoho z nich se nachází poblíž techto turisticky lákavých míst.

Jezte, pijte a cestujte jako místní

Porto je dokonalým místem pro nasávání lokální atmosféry. Ponorte se do útulné rodinné kavárny a pozorujte svet kolem sebe, proberte se zbožím v nekterém místním butiku, které lemují ulice, a vychutnejte si tzv. Francesinhu, portugalskou verzi sendvice Croque Monsieur. Jde o vyhledávanou svacinu místních, kterí hledají jen neco rychlého na zub, a zasytí i pri nárocné prohlídce mesta. Až se zacne snášet tma, vydejte se do jednoho ze strešních baru, kde si vychutnáte tzv. Vinho Verde. Tato neobvyklá odruda vína je zabarvena do zelena, avšak i pres svoji barvu splní vaše ocekávání plného portugalského vína.

Až budete pripraveni jít domu, naskocte na jednu ze starodávných tramvají, které križují strmé ulice mesta. Dodávají Portu malebnost a zapadají do starobylé atmosféry mesta, kde místní vyhlíží z oken a kde ruch na dláždených ulicích nikdy neutichá.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat