Apartmány Praha

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

432

Apartmány Praha

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Rudolfinum 40 Apartmány
Old town Square 31 Apartmány
Municipal House 21 Apartmány
Prague Castle 14 Apartmány
Wenceslas Square 13 Apartmány
National Theatre 13 Apartmány
Saint Vitus Cathedral 11 Apartmány
Charles Bridge 3 Apartmány
O2 Arena 2 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Praha, Česká republika jsou oceněny 4 o 5 na základě 673 názorů. Rezervujte apartmán od 58US$/ noc.

Apartmány v Praze – levné ubytování

Praha je pohádkovou destinací s pozadím gotických kostelních vežicek, starých stredovekých námestí a propracovanou architekturou. Skrze malebné vetrné ulicky se zde za každým rohemotevírají nové svety, které mají ruznou podobu – od útulných galerií soucasného umení pres luxusní designérské obchudky až k undergroundovým levným barum. V prubehu nekolika posledních let stoupá mesto i jeho predmestí výrazne na popularite predevším díky zdejšímu skvelímu pivu, ale také díky rozmanité kombinaci starého a nového a výjimecnému výhledu na mesto. Milovníci jídla si v Praze rozhodne prijdou na své. Je zde totiž celá rada atraktivních a trendy kaváren, restaurací a futuristických klubu. Zacnete objevovat mnoho tvárí mesta z jednoho z našich apartmánu v Praze. V nabídce máme cenove dostupné garsonky i módní byty, které jsou po celém meste, a nabízejí tak perfektní místo pro pobyt.

Zámky a krásné ulicky – co delat v Praze

Prozkoumejte všechny tyto a i další místa z nekterého z našich apartmánu v Praze, které jsou všechny umístené v centru a které vás pohostí prímo ve stredu všeho dení.

Apartmány v Praze – Aparthotely v Praze

Malebné pražské ctvrti

Praha se skládá z nekolika ctvrtí, kde každá z nich prináší svuj osobitý charakter a historii. V jejím stredu najdete Staré mesto, které se chlubí stredovekou architekturou, rozlehlými námestími a nekterými z mestských hlavních ikon. Hned vedle Starého mesta najdete cást Malá Strana, která se skládá z množství malých klikatých ulicek, barokních kostelu, udržovaných zahrad a moderního umení.

Pak je tu Nové Mesto, ctvrt, která byla založena ve 14. století, a obsahuje stavby z 19. a 20. století. Trochu dál jsou ctvrti jako Bubenec a Dejvice, což jsou rezidencní ctvrti s velkými a honosnými domy. Pak ctvrt Holešovice, ve které naleznete mnoho trendy galerií a klubu. Dál od Starého mesta najdete Vinohrady a Vršovice, dve další rezidencní ctvrti, také s mnoha módními bary a kavárnami. Pokud jste milovníky piva, doporucujeme výlet na Žižkov. Jde o jednu z nejživejších cástí Prahy a je zde více baru na osobu než kdekoliv jinde ve meste.Máme velkou nabídku apartmánu v Praze v každé ctvrti, takže pro svuj výlet mužete najít to správné místo.

Aparthotely v Praze

Pražské panorama je až po okraj naplneno zajímavými ubytovacími možnostmi. V soucasné dobe je Praha považována za jedno z nejpritažlivejších evropských mest, které nabízí rozmanitou smesici historické kultury a soucasného designu. Mezi aparthotely v Praze najdete útulné penziony ve ctvrti, která bývala židovským ghettem, noblesní hotely poblíž hlavních pametihodností i trendy hostely v blízkosti nocních podniku ci stylové apartmány s výhledem na gotické kostely a úchvatná muzea. At už se v Praze rozhodnete ubytovat kdekoliv, vychutnáte si poznávání všech turisticky zajímavých míst a mnohem víc!

Neobvyklé sochy a impozantní architektura – umení v Praze

Nemusí zde být žádné svetoznámé muzeum, ale Praha je predevším mixem ruzných architektonických stylu. Praha je v posledních letech známá jako hlavní prispivatel do sveta moderního umení a chlubí se nespoctem prvotrídních galerií soucasného umení rozesetých po celém meste.

Ale není to pouze moderní umení, co Prahu charakterizuje. Ve skutecnosti mužete prímo v ulicích mesta nalézt mnoho ruzných druhu umení. At už jste milovníky surrealismu nebo milovníky velikánu 20. století – kubismu a konstruktivismu, nebo spíše dáváte prednost realistickému umení, jsou zde muzea a galerie prímo pro vás.

Navíc jde zde také skvelá umelecká scéna, která ceká na objevení. Mnoho z úzkých ulicek Starého mesta je doprovázeno barevných street artem, zatímco neobvyklé sochy Davida Cerného jsou rozesety po parcích a na verejných místech. A pokud to stále není dost, mužete se toulat po ulicích a obdivovat úžasnou architekturu, pro kterou je mesto vyhlášené – od barokních a stredovekých staveb až po ty gotické nebo futuristické.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat