Apartmány Praha

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

418 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Praha, Česká republika jsou oceněny 4 o 5 na základě 654 názorů. Rezervujte apartmán od 56US$/ noc.

Apartmány v Praze – levné ubytování

Praha je pohádkovou destinací s pozadím gotických kostelních vežicek, starých stredovekých námestí a propracovanou architekturou. Skrze malebné vetrné ulicky se zde za každým rohemotevírají nové svety, které mají ruznou podobu – od útulných galerií soucasného umení pres luxusní designérské obchudky až k undergroundovým levným barum. V prubehu nekolika posledních let stoupá mesto i jeho predmestí výrazne na popularite predevším díky zdejšímu skvelímu pivu, ale také díky rozmanité kombinaci starého a nového a výjimecnému výhledu na mesto. Milovníci jídla si v Praze rozhodne prijdou na své. Je zde totiž celá rada atraktivních a trendy kaváren, restaurací a futuristických klubu. Zacnete objevovat mnoho tvárí mesta z jednoho z našich apartmánu v Praze. V nabídce máme cenove dostupné garsonky i módní byty, které jsou po celém meste, a nabízejí tak perfektní místo pro pobyt.

Zámky a krásné ulicky – co delat v Praze

Prozkoumejte všechny tyto a i další místa z nekterého z našich apartmánu v Praze, které jsou všechny umístené v centru a které vás pohostí prímo ve stredu všeho dení.

Apartmány v Praze – Aparthotely v Praze

Malebné pražské ctvrti

Praha se skládá z nekolika ctvrtí, kde každá z nich prináší svuj osobitý charakter a historii. V jejím stredu najdete Staré mesto, které se chlubí stredovekou architekturou, rozlehlými námestími a nekterými z mestských hlavních ikon. Hned vedle Starého mesta najdete cást Malá Strana, která se skládá z množství malých klikatých ulicek, barokních kostelu, udržovaných zahrad a moderního umení.

Pak je tu Nové Mesto, ctvrt, která byla založena ve 14. století, a obsahuje stavby z 19. a 20. století. Trochu dál jsou ctvrti jako Bubenec a Dejvice, což jsou rezidencní ctvrti s velkými a honosnými domy. Pak ctvrt Holešovice, ve které naleznete mnoho trendy galerií a klubu. Dál od Starého mesta najdete Vinohrady a Vršovice, dve další rezidencní ctvrti, také s mnoha módními bary a kavárnami. Pokud jste milovníky piva, doporucujeme výlet na Žižkov. Jde o jednu z nejživejších cástí Prahy a je zde více baru na osobu než kdekoliv jinde ve meste.Máme velkou nabídku apartmánu v Praze v každé ctvrti, takže pro svuj výlet mužete najít to správné místo.

Aparthotely v Praze

Pražské panorama je až po okraj naplneno zajímavými ubytovacími možnostmi. V soucasné dobe je Praha považována za jedno z nejpritažlivejších evropských mest, které nabízí rozmanitou smesici historické kultury a soucasného designu. Mezi aparthotely v Praze najdete útulné penziony ve ctvrti, která bývala židovským ghettem, noblesní hotely poblíž hlavních pametihodností i trendy hostely v blízkosti nocních podniku ci stylové apartmány s výhledem na gotické kostely a úchvatná muzea. At už se v Praze rozhodnete ubytovat kdekoliv, vychutnáte si poznávání všech turisticky zajímavých míst a mnohem víc!

Neobvyklé sochy a impozantní architektura – umení v Praze

Nemusí zde být žádné svetoznámé muzeum, ale Praha je predevším mixem ruzných architektonických stylu. Praha je v posledních letech známá jako hlavní prispivatel do sveta moderního umení a chlubí se nespoctem prvotrídních galerií soucasného umení rozesetých po celém meste.

Ale není to pouze moderní umení, co Prahu charakterizuje. Ve skutecnosti mužete prímo v ulicích mesta nalézt mnoho ruzných druhu umení. At už jste milovníky surrealismu nebo milovníky velikánu 20. století – kubismu a konstruktivismu, nebo spíše dáváte prednost realistickému umení, jsou zde muzea a galerie prímo pro vás.

Navíc jde zde také skvelá umelecká scéna, která ceká na objevení. Mnoho z úzkých ulicek Starého mesta je doprovázeno barevných street artem, zatímco neobvyklé sochy Davida Cerného jsou rozesety po parcích a na verejných místech. A pokud to stále není dost, mužete se toulat po ulicích a obdivovat úžasnou architekturu, pro kterou je mesto vyhlášené – od barokních a stredovekých staveb až po ty gotické nebo futuristické.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat