Apartmány Riga

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

20 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Riga, Lotyšsko jsou oceněny 8.5 o 10 103 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 20EUR/ noc.

Apartmány v Rize – levné garsonky

S panoramatem protkaným štíhlými kostelními vežemi, špicatými strechami a širokými vežickami je Riga mestem požitku pro oko. Muže se pochlubit nejrozsáhlejší nabídkou architektonického umení ve stylu art nouveau v Evrope, kresbami a pastely nádherných sídel, mestských domu a impozantních kostelu. Šklebící se chrlice jsou usazené na vrcholech katedrál, zatímco i ty nejméne zajímavé budovy zdobí ornamentální leptané obrazce. V centru mesta se nachází hrad, u nejž zacíná všechno dení. V jeho okolí najdete klikaté ulice smerující do ukrytých zákoutí a k neobjeveným pokladum mesta. Riga možná není tím nejnavštevovanejším mestem Evropy, má ale rozhodne co nabídnout. Hned vedle pohádkových budov ve stylu art nouveau se nachází soucasný styl vetknutý do trendových a designových kaváren, baru a restaurací. Je zde také nekolik fascinujících muzeí a požitkárský živoucí nocní ruch. Poznejte mesto a ubytujte se v jednom z našich apartmánu v Rize, kde mužete v malebném prostredí prožít svou vlastní pohádku.

Muzeum pro každý vkus – co delat v Rize

Vyberte si z naší nabídky apartmánu v Rize, kde najdete množství cenove dostupných bytu ci levných garsonek, jež se nachází ve meste.

Apartmány v Rize – Aparthotely v Rize

Aparthotely v Rize

Kvetoucí umelecká a kulturní scéna v Rize pritahuje každorocne stále více turistu. Díky tomuto zájmu vznikla i rada moderních hotelu a levných hostelu, které vyhledávají zejména mladí cestovatelé s omezeným rozpoctem, jež chtejí poznat tuto úchvatnou cást Evropy. Aparthotely v Rize najdete samozrejme i v centru, kde se nachází prázdninové pronájmy a stylové garsonky s výhledem na vysoké veže a kostely mesta. Rozvíjející se kulturní scéna Rigy jde ruku v ruce se vznikem nových ubytovacích zarízení, která predstavují cenove dostupný zpusob, jak se skutecne ponorit do živelné kulturní atmosféry mesta a porádne ji poznat.

Protancete celou noc – nocní život v Rize

Uprostred starobylé architektury a bohaté fascinující historie nabízí Riga i živoucí a vzrušující nocní život. Prekypuje množstvím podniku, uvolnených hospudek a baru se specialitami až po kluby, ve kterých to žije až do brzkých ranních hodin. At už jste jakýkoliv typ cestovatele, v Rize najdete tu pravou nocní zábavu práve pro vás.

Pro osobitý zážitek zkuste podnik z názvem Aptieka, což znamená „lékárna“. Je to dokonalé místo úniku, kde si mužete vychutnat koncert nebo si z jukeboxu pustit svoji oblíbenou hudbu. Cuba bar je o neco živejší a prináší vášnivou osobitost Latinské Ameriky do postranních ulicek Rigy. Práve zde se koncentruje život a duše každé párty a servíruje nešizené dávky rumu. Cestovatelé hledající uvolnenost ocení Folkklubs Ala Pagrabs, což je bar a restaurace v jednom. Vedle nabídky delikátních tradicních lotyšských specialit tocí tento folkem inspirovaný podnik 16 místních piv, a navíc hraje živou hudbu po celý týden.

Když se noc chýlí ke konci, vydejte se do velmi oblíbeného klubu Kalku Varti. Nabízí soucasnou hudbu, klasické drinky a požitkárskou atmosféru. Nezapomente si zarezervovat jeden z našich apartmánu v Rize a zajistit si pohodlné místo k odpocinku pred tím, než znovu vyrazíte ven!

Vydejte se už dnes do Rigy – doprava do mesta

Rižské letište se nachází v blízkosti centra mesta a nabízí množství zpusobu dopravy. Nejprve zminme autobus linky 22, který vás doveze od terminálu prímo na okraj Starého mesta. Jízdné je cenove velice prijatelné a dá se koupit predem nebo pri nástupu u ridice. Cesta trvá asi 30 minut v závislosti na dopravní situaci.

Poprípade mužete jet Airbaltic taxíkem ci minibusem, které parkují venku pred letištem. Ceny do centra Starého mesta jsou predem urcené, nezapomente si ale pred opuštením letište koupit lístek. Mužete využít i služeb bežných taxi, ale dejte si pozor na neoznacená auta, která si za cestu obvykle úctují pomerne dost penez.

Další možností je využití minibusu, který z letište odjíždí každou pulhodinu a po ceste do centra mesta nekolikrát zastavuje. Za laciný peníz se do mesta dostanete zhruba za pul hodiny.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat