Apartmány Řím

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1 637 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Řím, Itálie jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 5060 názorů. Rezervujte apartmán od 68US$/ noc.

Apartmány v Ríme – žijte jako místní ve Vecném meste

Rím, taktéž známý jako Vecné mesto, je jednou z nejstarších destinací v Evrope a jeho historie sahá tisíce let zpátky do dnu, kdy se do tógy odení Rímané procházeli ulicemi, a válecné vozy se prohánely v impozantních amfiteátrech. Mesto zustává poutavým, energickým a vyhledávaným místem pro turisty, kterí hledají príležitost vrátit se v case do dob bohaté kultury a fascinující historie.

Mužete zde objevovat množství vecí, od rozpadajících se ruin Kolosea po nádherné kostely a množství italských restaurací. Naše apartmány v Ríme vás dostanou do centra dení, nabídnou vám ideální místo pro váš pobyt a uciní vás soucástí místního života. Máme pro vás prostorné byty s výhledem na antické skvosty, množství krátkodobých pronájmu ideálních pro víkendové pobyty a cenove dostupné garsonky rozmístené po celém meste. Prozkoumejte naši nabídku ubytování a najdete si ten nejlepší apartmán v Ríme.

Dávní predkové a ruiny – co delat v Ríme

Nabízíme vám širokou nabídku cenove dostupných, luxusních a moderních apartmánu v Ríme, které jsou rozesety po celém meste, vcetne poblíž míst zmínených výše.

Apartmány v Ríme - Aparthotely v Ríme

Aparthotely v Ríme

Cestpvat do Ríma je jako cestovat do minulosti, avšak vetšina aparthotelu v Ríme je pevne spjata s prítomností. Vedle prastarých pripomínek života gladiátoru a staletí starých civilizací se tycí moderní hotely, které vytvárí na horizontu mesta kontrastující siluety. V menších ulickách pak najdete tradicní italské penziony a Bed and Breakfast hotely, které Vás uchvátí uvolnenou atmosférou a svým pomalým tempem, zatímco v moderních a levných stylových hostelech tepe mladistvý duch. At už se rozhodnete složit svou hlavu kdekoliv, vždy najdete spoustu míst, která budete moci objevovat – at už starých, nebo nových.

Príjezd do Ríma – jak se dostat z letište do centra

Rím obsluhují celkem dve letište, letište Leonarda da Vinciho (známé též jako Fiumicino) a letište Ciampino. To první leží asi 30km od centra mesta, zatímco druhé letište je podstatne blíž, asi 15km od centra a létají sem pravidelné nízkonákladové spolecnosti.

Pokud cestujete na Fiumicino, mužete se svézt rychlovlakem Leonardo Express, který jezdí každých 30 minut, nebo využijte jedno z mnoha taxi, které cekají pred letištem. Z letište do stredu mesta váz zaveze i pravidelný kyvadlový autobus Termini a další pravidelné autobusové linky, které odjíždí z prilehlých autobusových zastávek.

Doprava z letište Ciampino nabízí podobné možnosti. Mužete jet do centra prímým vlakovým spojem (ale budete se muset svézt kyvadlovým autobusem, který vás doveze na zastávku), dvema autobusovými linkami prímo z terminálu, nebo si vzít taxi.

Do Ríma se mužete dostat i z nekterého z evropských mest, se kterými je mesto propojeno mezinárodní vlakovou dopravou. Vetšina linek koncí na rímském hlavním vlakovém nádraží Stazione Termini.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat