Apartmány Řím

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1 576

Apartmány Řím

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Piazza Navona 260 Apartmány
Pantheon 190 Apartmány
Musei Vaticani 125 Apartmány
Fontana di Trevi 118 Apartmány
Piazza di Spagna 103 Apartmány
Stazione Termini 81 Apartmány
Piazza Venezia 65 Apartmány
Palazzo del Quirinale 57 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Řím, Itálie jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 5080 názorů. Rezervujte apartmán od 68US$/ noc.

Apartmány v Ríme – žijte jako místní ve Vecném meste

Rím, taktéž známý jako Vecné mesto, je jednou z nejstarších destinací v Evrope a jeho historie sahá tisíce let zpátky do dnu, kdy se do tógy odení Rímané procházeli ulicemi, a válecné vozy se prohánely v impozantních amfiteátrech. Mesto zustává poutavým, energickým a vyhledávaným místem pro turisty, kterí hledají príležitost vrátit se v case do dob bohaté kultury a fascinující historie.

Mužete zde objevovat množství vecí, od rozpadajících se ruin Kolosea po nádherné kostely a množství italských restaurací. Naše apartmány v Ríme vás dostanou do centra dení, nabídnou vám ideální místo pro váš pobyt a uciní vás soucástí místního života. Máme pro vás prostorné byty s výhledem na antické skvosty, množství krátkodobých pronájmu ideálních pro víkendové pobyty a cenove dostupné garsonky rozmístené po celém meste. Prozkoumejte naši nabídku ubytování a najdete si ten nejlepší apartmán v Ríme.

Dávní predkové a ruiny – co delat v Ríme

Nabízíme vám širokou nabídku cenove dostupných, luxusních a moderních apartmánu v Ríme, které jsou rozesety po celém meste, vcetne poblíž míst zmínených výše.

Apartmány v Ríme - Aparthotely v Ríme

Aparthotely v Ríme

Cestpvat do Ríma je jako cestovat do minulosti, avšak vetšina aparthotelu v Ríme je pevne spjata s prítomností. Vedle prastarých pripomínek života gladiátoru a staletí starých civilizací se tycí moderní hotely, které vytvárí na horizontu mesta kontrastující siluety. V menších ulickách pak najdete tradicní italské penziony a Bed and Breakfast hotely, které Vás uchvátí uvolnenou atmosférou a svým pomalým tempem, zatímco v moderních a levných stylových hostelech tepe mladistvý duch. At už se rozhodnete složit svou hlavu kdekoliv, vždy najdete spoustu míst, která budete moci objevovat – at už starých, nebo nových.

Príjezd do Ríma – jak se dostat z letište do centra

Rím obsluhují celkem dve letište, letište Leonarda da Vinciho (známé též jako Fiumicino) a letište Ciampino. To první leží asi 30km od centra mesta, zatímco druhé letište je podstatne blíž, asi 15km od centra a létají sem pravidelné nízkonákladové spolecnosti.

Pokud cestujete na Fiumicino, mužete se svézt rychlovlakem Leonardo Express, který jezdí každých 30 minut, nebo využijte jedno z mnoha taxi, které cekají pred letištem. Z letište do stredu mesta váz zaveze i pravidelný kyvadlový autobus Termini a další pravidelné autobusové linky, které odjíždí z prilehlých autobusových zastávek.

Doprava z letište Ciampino nabízí podobné možnosti. Mužete jet do centra prímým vlakovým spojem (ale budete se muset svézt kyvadlovým autobusem, který vás doveze na zastávku), dvema autobusovými linkami prímo z terminálu, nebo si vzít taxi.

Do Ríma se mužete dostat i z nekterého z evropských mest, se kterými je mesto propojeno mezinárodní vlakovou dopravou. Vetšina linek koncí na rímském hlavním vlakovém nádraží Stazione Termini.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat