Apartmány Rio de Janeiro

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

52 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Rio de Janeiro, Brazílie jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 2 názorů. Rezervujte apartmán od 75US$/ noc.

Apartmány v Rio de Janeiru – Ubytování v centru

Zvuk samby zárí skrze živé ulice Rio de Janeira, od rušného centra mesta až na zlaté, sluncem zalité pláže. Všude kolem vidíte usmívající se tváre lidí, kterí si umí užívat zábavu, místní bary a restaurace, ochutnávat místní poulicní jídlo a lenošit na krásných plážích. Rozlehlé hory, které obklopují mesto jej ochranují a také nabízí mnoho príležitostí pro dobrodružství. Z vrcholu hory Sugarloaf mužete shlédnout dolu na zbesilý ruch, který se dole odehrává, a nasáknout každý detail, který z Rio de Janeira delá tak speciální místo. Naše apartmány v Riu de Janeiru poskytují ideální základnu, jak mesto prozkoumat, protože jsou umístené prímo v centru všeho dení.

Pláže a živá kultura – Co delat v Rio de Janeiru

Naše široká nabídka apartmánu v Rio de Jaineiru se rozprostírá po celém meste, poblíž hlavních zajímavostí a ve všech ctvrtích.

Apartmány v Rio de Janeiru – Aparthotely v Rio de Janeiru

Nejkrásnejší vyhlídky Rio de Janeira

Rio de Janeiro je obklopeno bujnou hornatou scenérií, odkud se z mnoha vyhlídek mužete kochat pohledem na mesto. Avšak jak najít tu pravou vyhlídku, když je tu tolik možností? Máme pro Vás pár typu, kde se vyhnete tlacenicím a výhled si náležite vychutnáte.

Corcovado je domovem sochy Ježíše Krista a nabízí jeden z nejúchvatnejších výhledu na Rio. Pohled na mesto z této perspektivy je neco, co jinde nezažijete. Z hory Sugarloaf (pozn. cukrová homole) Vás ceká stejne ikonická vyhlídka na mesto. Mužete se sem dostat lanovkou a z vrcholku hory se kochat okolím. Méne známým místem je pak park Catacumba, který se nachází v blízkosti jezera Lagoa. Jedná se o príjemné místo, kde mužete prozkoumávat cetné turistické trasy, které Vás zavedou k nádherným vyhlídkám na Rio a pláže Ipanema.

V neposlední rade se pak mužete nechat vyvézt tramvají klikatými ulickami umelecké ctvrti Santa Teresa, kde Vás krome starobylé atmosféry ceká i velkolepý výhled na mesto.

Aparthotely v Rio de Janeiru

Aparthotely v Rio de Janeiru odráží samotnou pestrost mesta. V rušných ulicích stredu mesta najdete útulné penziony, designové hotely, a živelné hostely, zatímco v prilehlých horách se to hemží originálními B&B penziony s nádhernými výhledy a luxusními ubytovnami, kde mužete v klidu nasávat prekrásné scenérie deštného pralesa. S touto pestrou nabídkou a tolika ruznorodými sousedstvími nabízí Rio to pravé ubytování pro každou príležitost.

Príjezd do Rio de Janeira

Dostat se do centra mesta a do nekterého z našich apartmánu v Rio de Janeiru je opravdu jednoduché. Mužete využít pravidelnou mestskou hromadnou dopravu nebo jeden z mnoha luxusních autobusu, který Vás doveze od letištního terminálu prímo do stredu mesta s nekolika zastávkami po ceste. Prípadne mužete nasednout na vlak, jenž zacíná na letišti a vede prímo na hlavní vlakové nádraží v Riu. Odtud pak mužete využít další vlakové linky, které spojují nádraží s ostatními kouty Brazílie a dalšími zememi. Nebo si chytnete taxi – cesta je ale ponekud dražší a také delší, a vždy je lepší domluvit si s ridicem pevnou cenu ješte pred jejím zacátkem.

Rada turistu prijíždejících do mesta z ostatních koutu Brazílie k tomu využívá dálkové autobusy nebo vlaky, které sem prijíždí z dalších velkých mest.

Jakmile se dostanete do Ria, mužete využít hustou sít metra, jež spojuje všechny hlavní atrakce mesta i všechny jeho ctvrti, prípadne autobusy, které se klikatí jeho ulicemi.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat