Apartmány Sevilla

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

266

Apartmány Sevilla

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

La Giralda 72 Apartmány
Catedral 64 Apartmány
Alcázar de Sevilla 59 Apartmány
Museo de Bellas Artes 33 Apartmány
Plaza de España 25 Apartmány
La Torre del Oro 14 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Sevilla, Španělsko jsou oceněny 4 o 5 na základě 322 názorů. Rezervujte apartmán od 76US$/ noc.

Apartmány v Seville – levné pronájmy

Sevilla je tradicní španelské mesto na jihu zeme, které je hlavním mestem okázalého flamenca. Muže se pochlubit okouzlujícím andaluským designem, který najdete v maurských zámcích a starorímských pevnostech, a který kombinuje styl a osobitost. S rušným nocním životem, lákave bohatou a fascinující kulturou a množstvím jedinecných památek, které zde mužete spatrit, zde není cas pro nudu. Mesto žije žoviální hudbou a je baštou španelské kultury a tradic, a to i díky tomu, že se zde zrodilo flamenco. Je to ale rovnež moderní mesto, s celou radou soudobých kaváren, osobitých umeleckých galerií a prepychových módních obchodu, které jsou rozesety podél starých venkovských ulic. Ve meste je mnoho co objevovat, proto si vyberte vhodnou základnu v nekterém z našich apartmánu v Seville, které pokrývají cenove dostupné garsonky ukryté v klikatých ulickách až po krátkodobé pronájmy bytu s výhledem na terakotové strechy.

Apartmány v Seville - Aparthotely v Seville

Objevte flamenco scénu v Seville

Sevilla je známá jako kolébka tradicního španelského flamenca s prívalem barev, zvuku a tance, které vytvárejí perfektní vecerní podívanou. Skrze mesto najdete obrovský výber baru, restaurací, kaváren a koncertních hal, které pravidelne predstavují flamenco show a stejne tak klasické interprety jako i vycházející hvezdy. Pokud se budete chtít dostat do jeho víru a vyzkoušet si flamenco (proc byste nemeli?), pak zamirte do Museo del Flamenco, kde mužete sledovat tanecníky a tanecnice pohupující se v intimním prostredí a mužete se i sami zapojit.

Pokud se chcete pouze dívat, pak mužete docela jiste takové místo najít na každém rohu. Vyzkoušejte nekteré peñas, kde si mužete stoupnout a nechat na sobe pocítit rytmus, spíše než na show, kde se sedí. Atmosféra je živejší a intimnejší – pro skvelý zážitek zamirte do La Carboneria nebo Casa de la Memoria de Al-Andalus.

Po tom, co protancíte celou noc ve flamenco stylu, se ujistete, že si zarezervujete nekterý z našich cenove dostupných apartmánu v Seville, kde si užijete i kvalitní spánek.

Aparthotely v Seville

Hlavní mesto Španelska a Mekka flamenca je živelným místem, kde kypí bujarý nocní život a ruzná vecerní vystoupení. Barevné moderní hotely jsou pro Sevillu typické a tvorí prevážnou cást ubytovacích zarízení. Najdete zde ovšem i tradicní místa pro nocleh. Starobylé maurské stavby, ve kterých se nachází rada místních penzionu, jsou obrostlé popínavými rostlinami a doplnené tradicními dvorky, zatímco aparthotely v Seville v puvodních bytových domech se norí do pohádkové španelské scenérie, kterou si vychutnáte nejlépe na balkóne s dobre vychlazenou sangriou. Najdete zde i pohodlné hostely, které vyhledávají zejména vyznavaci nocního života, nebo mužete využít nekterý z prepychových hotelu prímo v centru mesta.

Maurský design a španelské paláce – co delat v Seville

Máme velkou nabídku apartmánu v Seville, které jsou rozesety podél míst zmínených výše. Prozkoumejte naše stránky a najdete si perfektní místo, kde zustat.

Z letište do centra – jak se dostat do Sevilly

Sevillské letište San Pablo je umísteno približne 10km od centra mesta a je zde nekolik možností, jak se mužete z letište dostat do mesta. Nejrychlejší cestou je vzít si taxi, jejichž stanovište jsou pred terminály. Cesta vám zabere približne 15 minut a bude vás stát kolem 20 EUR. Prípadne mužete využít prímý autobusový spoj z okraje letište, který vás približne do 30 minut dostane do centra mesta do stanice Avenida Carlos V. Pokud se potrebujete dopravit do dalších cástí Sevilly, tak odtud mužete využít místních tramvajových linek.

Mnoho návštevníku prijíždí do Sevilly z ostatních španelských mest, predevším z Madridu a stejne tak z okolních zemí za pomoci mezinárodních vlakových linek.

Objevování mesta – verejná doprava v Seville

Sevilla má skvelý systém verejné dopravy s mnoha možnostmi. Má napríklad pravidelné a spolehlivé autobusové a tramvajové linky, které spojují všechna hlavní místa, stejne tak jako atrakce umístené stranou a je zde také levné a rychlé metro, které obsluhuje všechny další ctvrti. Nejlepší cestou, jak prozkoumat Sevillu, je nicméne pešky nebo na kole. Mnoho hlavních památek je od sebe vzdáleno v docházkové vzdálenosti a po meste je mnoho pujcoven kol, odkud si mužete vzít kolo a zacít prozkoumávat vetrné ulicky a starou architekturu ve svém tempu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat