Apartmány Sorrento

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

50 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Sorrento, Itálie jsou oceněny 8.1 o 10 17 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 20EUR/ noc.

Apartmány v Sorrentu – Dokonalé ubytování

Historie Sorrenta sahá daleko do italské minulosti, pyšní se Starým mestem plným tradicních obchudku se suvenýry, místními restauracemi a butikovými obchody s rucne vyrobenou keramikou a propracovanými krajkami. Se svojí lokalitou mezi útesy, výhledem na Neapol a sopku Vesuv je toto mesto dokonalým místem pro všechny aktivní cestovatele, kterí se nemohou dockat, až zacnou objevovat všechny zdejší krásy. Poblíž najdete výjimecnou krajinu, která se rozprostírá do zelených kopcu a tradicních vesnic, zatímco na východ krajina klesá k pobreží Amalfi, a Pompeje a jejich kolekce archeologických prekvapení zase cekají na severu. Hned u pobreží se nachází malebný ostrov Capri, který na modravém mori vytvárí dokonalou siluetu. Sorrento má co nabídnout opravdu každému a s jedním z našich apartmánu v Sorrentu mužete pohodlne objevovat vše, co mesto nabízí.

Tradicní umení a remesla v Sorrentu

Tak jako je toto mesto dokonalou základnou pro všechny, kterí chtejí poznat pobreží Amalfi, je Sorrento zároven domovem rady tradicních remesel. Po celém Starém meste mužete objevovat malé obchudky s rucne vyrobenými suvenýry vcetne krajkárských výrobku a jedinecné keramiky.

Gargiulo & Jannuzzi se nachází uprostred starobylého skladu, který pochází z roku 1863 a skládá se ze trí podlaží plných rucne vyrábených remeslných výrobku. Prodavaci Vás rádi provedou výberem rucne malovaného nádobí, drevených suvenýru, výšivek a dokonale propracované keramiky, takže si urcite vyberete ten pravý dárek z dovolené.

Pokud hledáte práve výrobky ze dreva, zamirte do obchodu Stinga. Jde o rodinnou firmu, kde se remeslo predávalo z generace na generaci. Dnes se zde prodává pestrá škála zboží s drevenými intarziemi, u kterých jsou použity tradicní barvy i mozaikový design geometrických tvaru. Mužete vybírat také z propracovaných kolekcí šperku, které rovnež vyrábí clenové rodiny.

Kožené sandály jsou již dlouho oblíbeným artiklem a v ulicích Starého mesta najdete spoustu obchodu, které je prodávají. Vydejte se nakonec ulice Via Fuoro, kde se nachází La Rapida, rozkošný malý obchudek ševce, který prodává a opravuje rucne vyrábenou obuv.

Pet nejzajímavejších vecí v Sorrentu

Použijte jeden z našich apartmánu v Sorrentu jako svoji základnu pri prozkoumávání mesta, ci zajímavostí, které najdete v okolí od sopek a útesu až po ikonické italské scenérie.

Apartmány v Sorrentu – Aparthotely v Sorrentu

Jak se dostat do Sorrenta

Nejsnadnejší zpusob, jak se do jednoho z našich apartmánu v Sorrentu dostat, je letet na letište v Neapoli, které je od mesta vzdáleno asi hodinu jízdy. Cestou uvidíte Pompeje a jejich nádhernou scenérii, ale obcas zde muže být docela hustý provoz, zejména v letních mesících. Nejlevneji se z letište dostanete, když nasednete na vlak, který Vás doveze na hlavní nádraží v Neapoli, odkud se pak do Sorrenta prepravíte okružní vlakovou linkou Circumvesuviana.

Pro prepravu z Neapole do Sorrenta mužete využít také autobus Curreri Viaggi, avšak budte pripraveni na nepravidelné intervaly v závislosti na sezóne a na pomerne dlouhou cestu. Pokud se na peníze zase tolik neohlížíte, najmete si soukromého prepravce nebo si chytte hned pred letištem taxi. Cesta není levná ani krátká, trvá opet neco kolem hodiny, ale ocení ji všichni, kterí se chtejí nechat vyložit prímo pred svými dvermi.

Abyste si mohli vychutnat krásy prilehlého okolí Sorrenta, doporucujeme pronajmout si hned na letišti auto. Mužete pak do mesta cestovat tak dlouho, jak se Vám zlíbí, a objevovat místní scenérie svým vlastním tempem. Pronajaté auto Vám rovnež poskytne dopravní prostredek po Sorrentu, odkud mužete vyrážet na pobreží Amalfi, do Pompejí, nebo do jiných okolních destinací.

Aparthotely v Sorrentu

Puvodní italské koreny aparthotelu v Sorrentu znamenají, že mesto je plné penzionu a útulných butikových hotelu, které lemují ulice Starého mesta. Dál od centra najdete noblesní statky ukryté na rozlehlých vinicích a také kempy pro výletníky, kterí se vydali na túru po pobreží Amalfi. V centru mesta se pak nachází rada hostelu a apartmánu, které najdete i v okolí mesta. At už si vyberete jakýkoliv typ ubytování, Sorrento Vám dokáže, že je dokonalou základnou k objevování tohoto prekrásného koutu Itálie.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat