Apartmány Split

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

279

Apartmány Split

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Split, Chorvatsko jsou oceněny 4 o 5 na základě 182 názorů. Rezervujte apartmán od 54US$/ noc.

Apartmány ve Splitu – cenove dostupné ubytování

Split dokonale spojuje staré a nové a rozhodne neskrývá své chorvatské koreny, nebrání se ale ani pulzujícímu modernímu životu. Ve meste je typický dalmatský ruch proudící impozantní klasickou architekturou v blízkosti siluety pobreží. Split, do kterého se toho vejde opravdu hodne, je obklopen bezpecnými mestskými hradbami starého mesta. Najdete zde stovky útulných a originálních restaurací, moderní bary a obchody ci muzea historie a tradicního designu. A až si budete myslet, že nic malebnejšího zde už nenajdete, naskytne se vám pohled na klidné modré vody Jaderského more. Jelikož jde o místo, kde si odpocinete od velkomesta, a které má kus plážové kultury, je Split tím pravým mestem, kde si mužete vychutnat nezamenitelný chorvatský šarm a zarelaxovat si v teple a v krásném prostredí. Ubytujte se v jednom z našich apartmánu ve Splitu, abyste jej poznali hezky zblízka – nabízíme vše od designových garsonek v srdci klikatých ulicek až po cenove dostupné byty s výhledem na blankytné more.

Nádherné vyhlídky – co delat ve meste

Naše nabídka apartmánu ve Splitu pokrývá celé mesto vcetne okolí turistických atrakcí a památek uvedených výše.

Hledání ráje – ostrovy u Splitu

Jaderské more, které obklopuje Split, je poseto mozaikou ostrovu, z nichž každý má svuj osobitý šarm a kulturu. V širokém modrém mori jejich bujná zelen a rajská atmosféra prímo zárí, a najdete na nich tradicní vesnicky i množství historických památek, které tomuto mixu pridávají špetku kultury.

Zminme Vis, nádherný bujný ostrov se škálou ukrytých zátok, vinic a neproniknutelných lesu. Ve meste Vis najdete snad dvanáct autentických restaurací a baru, zatímco na jihu ostrova mužete ve meste Komiza proniknout do typických rybárských tradic a potápet se s karetami a delfíny.

Za kulturou si zajedte na Korculu, která prekypuje prírodními krásami a historickými príbehy. V hlavním meste tohoto ostrova na vás cekají stredoveké ulice vedoucí k vysokým katedrálám a impozantním muzeím nacházejícím se uprostred tohoto idylického ostrova obklopeného perletovými plážemi a melkým morem.

Hvar je pravdepodobne nejznámejším ostrovem v okolí Splitu, který pritahuje noblesní a kreativní návštevníky, kterí mají rádi zábavu. Poznejte mesto Stari Grad, které je propleteno množstvím úzkých ulicek lemovaných útulnými rodinnými restauracemi, navštivte Tvrdaljský hrad a ponorte se do místních obchudku s umeleckými predmety. Abyste zažili pestrý nocní život, jenž na ostrove panuje, vydejte se prímo do mesta Hvar, které nabízí smes benátské a rakouské architektury s trendy cluby a pulzujícími bary.

Nakonec je tu ostrov Brac, ponekud skalnatý a divoký sourozenec ostatních ostrovu. Zde mužete vyrážet na dlouhé túry lesem ci po plážích, a až si budete potrebovat odpocinout, mužete zaskocit do nekteré z mnoha malých restaurací, na které narazíte skoro všude.

Apartmány ve Splitu – Aparthotely ve Splitu

Aparthotely ve Splitu

Split se stává stále více vyhledávanou destinací pro všechny, kterí hledají slunce, more, pláže a notnou dávku kultury. Toto chorvatské mesto je preplneno delikátními restauracemi, živými bary a fascinujícími muzei a aparthotely ve Splitu dokáží uspokojit snad jakékoliv potreby. Podél pobreží se nachází cetné prvotrídní hotely, kde na Vás ceká okázalý zážitek, zatímco prázdninové pronájmy a garsonky Vás prekvapí nádherným výhledem na more se zelenými ostrovy roztroušenými kolem pobreží. Najdete tu také nabídku penzionu, které jsou více intimním místem k prespání, ci hostelu, jež své brány otevírají nejcasteji batužkárum.

Užijte si Split jako místní

Do pobrežního mesta Split každorocne prijíždejí tisíce turistu, pokud jím ale chcete procházet jako místní, musíte následovat jejich kroky. Zacnete prohlídkou klikatých ulic Starého mesta a vyberte si nekterou klidnou kavárnu, abyste nasáli místní atmosféru. Zatímco budete popíjet svoji kávu, mužete pozorovat, jak pred vámi ubíhá dalmatský život. A potom, pokud budete mít dost odvahy, si mužete zajít na tzv. pasicadu, místní sladkou dobrotu, a pomalu se ubírat ulicemi dál.

Po setmení nezapomente ochutnat nekterou z cerstvých rybích delikates, které nabízí restaurace po celém meste, doplnenou o osvežující sklenicku vína.

Z jednoho z našich apartmánu ve Splitu mužete objevovat mesto jako místní a norit se do jeho kulturních príbehu, starobylých tradic a fascinujícího každodenního života.

Návšteva Splitu – jak se dopravovat po meste

Centrum Splitu se skládá predevším z bulváru a úzkých ulic ideálních pro peší, což znamená, že v podstate ani nebudete muset využít dopravních prostredku, aby vás prevezly z jednoho místa na druhé. Jakmile se však dostanete z peší zóny, máte na výber z nekolika možností.

Pro zacátek zde jezdí spolehlivá sít autobusu s cetnými spoji, které križují mesto, spojují všechny jeho hlavní body a navíc pri jízde nabízí zajímavou podívanou. Jízdenky jsou laciné a této prepravy využívají i místní, aby se dostali do své cílové stanice.

Pokud nechcete zmeškat žádnou pametihodnost ve meste, mužete využít turistický vyhlídkový autobus. Stací si na váš pobyt koupit jízdenku a pak mužete kdykoliv nasednout a vysednout. Obvykle jsou autobusy vybaveny audio pruvodcem, který vás po ceste upozorní na duležité historické události ci památky mesta.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat