Apartmány Tallinn

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

19 Apartmány nalezen

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Tallin, Estonsko jsou oceněny 8.3 o 10 18 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 64EUR/ noc.

Apartmány v Tallinnu – Levné ubytování

Tallinn toho v historii zažil už mnoho a jeho památky a atrakce jsou toho dukazem. Je ale také mestem, které se rychlým tempem presunuje do budoucnosti. Pri procházkách tocitými ulickami plnými rustikálních domu objevíte typický šarm Tallinnu, který v sobe spojuje moderní design se stredovekými koreny mesta, a dává mu tak nezapomenutelnou atmosféru. Starobylé kostely se zde tycí hned vedle moderních prosklených budov, barokních palácu, lesklých nákupních center a stylových kaváren a restaurací, které zde najdete na každém rohu. V Tallinnu se zkrátka dozvíte, jak bude vypadat budoucnost. Objevte zde záplavu nových restaurací, luxusního ubytování a všeho moderního s trochou minulosti pro lepší kontrast. To vše nejlépe prozkoumáte z jednoho z našich apartmánu v Tallinnu, které najdete rozeseté po celém meste.

Ochutnejte staré i nové - co delat v Tallinnu

Prozkoumejte vše, co Vám toto rozmanité mesto muže nabídnout, s naší širokou nabídkou apartmánu v Tallinnu, které najdete jak ve Starém meste, tak v modernejších ctvrtích.

Zamilujte se do kultury Tallinnu

Tallinn se muže chlubit bohatou kulturní scénou, která zahrnuje mnoho galerií, muzeí a atrakcí, které jen cekají na to, až je prozkumáte. Nejznámejší z nich jsou vypsány nahore, pokud ale chcete opravdu proniknout pod povrch, mužete zkusit také tyto veci:

Balti Jaama Turg je autentický ruský trh, který se každý den koná prímo na ulici naproti Tallinnskému hlavnímu nádraží Balti Jaam. Najdete zde více než 50 stánku nabízejících témer vše - od starožitností a domácích marmelád až po nádobí a jiné užitecné veci. Je to skvelé místo, kde si mužete koupit zajímavý suvenýr, nebo jím jen tak chodit a nasávat zdejší atmosféru.

Když prijde vecer, otevre divadlo Von Krahl své dvere všem milovníkum kultury. Porádají se zde vystoupení estonských i zahranicních divadelních skupin, a svuj volný cas zde rádi tráví i místní obyvatelé. Program divadla pokrývá všechny žánry - od soucasné opery a tanecních vystoupení až po výjimecné divadelní hry a muzikály. K nezapomenutelné autentické atmosfére tohoto divadla prispívá i jeho umístení prímo ve Starém meste.

Pokud máte radeji spíše porádnou porci historie, vydejte se do podzemních chodeb, které v 17. a 18. století sloužily k ukrytí lidí, munice a zásob. Sít podzemních chodeb je velmi rozsáhlá a více než 380 z nich je otevreno verejnosti.

Skvelým zpusobem, jak se ponorit do atmosféry mesta a zažít vše, co nabízí, je pobyt v našich apartmánech v Tallinnu.

Apartmány v Tallinnu – Aparthotely v Tallinnu

Aparthotely v Tallinnu

Nabídka aparthotelu v Tallinnu je díky úžasnému spojení starého a nového velmi zajímavá a rozmanitá. Neustále zde vyrustají nové moderní hotely a luxusní ubytovací zarízení. Tallinn ale nabízí také úžasný výber autentických hostelu, útulných hotýlku a pohodlných aparthotelu, které Vám pomohou lépe prozkoumat nezvyklou atmosféru tohoto výjimecného mesta. Velmi pestrá je zde také nabídka nejruznejších apartmánu.

Cesta z letište do mesta

Tallinnské letište Lennart Marie Airport leží poblíž centra mesta a dá se z nej do Tallinnu pohodlne dojet hromadnou dopravou. Z letište jezdí k prístavu a do jižní cásti mesta každých 30 minut autobus. Jízdenky jsou extrémne levné, a pri ceste si budete moci vychutnat mnoho úžasných výhledu. Z letište se do mesta mužete dostat také jedním z taxíku, které jsou rovnež velmi laciné a pohodlné.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Naše hlavní cíle