Apartmány Turín

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

47

Apartmány Turín

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Turín, Itálie jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 23 názorů. Rezervujte apartmán od 76US$/ noc.

Apartmány v Turíne – levné prázdninové pronájmy

Turín je smesicí velkých bulváru, které jsou protkané malými vetrnými ulickami, impozantní architektury ve stylu art nouveau a elegantní a bohaté historie, která proniká každým kouskem mesta. Toto osobité mesto kdysi bylo hlavním mestem Itálie, ale dnes zustává branou do minulosti a spojuje staré s novým. Turín v roce 2006 po zimní Olympiáde prošel výraznou zmenou a mesto tak dobrovolne zmenilo tvár. Nyní zde naleznete elektrizující soubor osobitých kaváren, živých baru, renovovaných muzeí a zcela novou „food“ scénu. Je to totiž práve jídlo, které Turínané umí nejlépe – mezi výberem mezinárodních a experimentálních chutí tu podávají mísy italských oblíbených pokrmu. Ve skutecnosti to byl práve Turín, kde vynalezli první komercní tvrdou cokoládu. Objevte skutecnou tvár Turína s naším výberem módních bytu a cenove dostupných prázdninových pronájmu. Naše apartmány v Turíne vám dají možnost žít jako místní a priblížit se co nejblíže životu Italu.

Veže, posvátné plátno a muzea – co delat v Turíne

Prozkoumejte naše apartmány v Turíne, které mužete nalézt všude po meste v blízkosti hlavních atrakcí zmínených výše.

Apartmány v Turíne – Aparthotely v Turíne

Aparthotely v Turíne

Italský šarm tohoto mesta je videt v každé jeho ulicce a za každým rohem, aparthotely v Turíne nevyjímaje. Najdete zde tradicní italské detaily, stejne tak jako notnou dávku luxusu. Velkolepé hotely jsou roztroušeny na stromy lemovaných bulvárech, v temperamentních hostelech zase najdete uvolnenou atmosféru a z prázdninových apartmánu mužete prozkoumávat vše, co mesto nabízí. Nezáleží na tom, kolik chcete na nocleh utratit, protože urcite najdete to pravé ubytování práve pro Vás, at už jde o levné prespání nebo prepychový stylový zážitek.

Turínská Rímská ctvrt – místo na party

V posledních letech prošel Turín zásadní promenou. Zatímco kousky historické krásy mesta jsou stále prítomny v bulvárech a prostých ulicích, je zde také pestrý výber moderních baru, restaurací a kaváren, který vše doplnuje. Nejvýznamnejší promenou prošla Rímská ctvrt, která byla kdysi považována za jednu z nejvíce nebezpecných cástí mesta. Nyní je ale vše úplne jinak. Namísto rozpadlých domu a zchátralých ulic zde najdete plno hipsterských míst, trendy vináren a živou atmosféru, která je zde cítit až do brzkých ranních hodin. Vetrné úzké ulicky Rímské ctvrti jsou perfektním pozadím italského nocního života – dejte si drink a vychutnejte si zdejší atmosféru v nekterém ze stylových podniku.

Po dobre stráveném veceru se ujistete, že se vrátíte do jednoho z našich apartmánu v Turíne, kde si doprejete zaslouženého odpocinku.

Magie a povery – další tvár Turína

Turínská historie není jen historie naplnená králi, královnami a zámky. Ve skutecnosti je ve meste totiž velmi spirituální element, o kterém mnoho turistu ani neví.

Pro zacátek je tu povera, která obklopuje Piazza Statuto, což je námestí poblíž stanice Porta Susa. V minulosti se na tomto námestí odehrávaly popravy a v soucasnosti je cástí trojúhelníkové cerné magie. Tento trojúhelník spojuje ješte Londýn a San Francisco. Legenda praví, že až do dnes se zde kolem malého obelisku odehrávají satanistické rituály, a to i navzdory tomu, že tento obelisk byl postaven teprve nedávno a zcela jiste nepamatuje popravy, které se zde udály.

A pak je tu tzv. „bílá energie“, která se setkává s „cernou energií“ z námestí Piazzo Satuto u bran do Palazza Reale. Známý Svatý rubáš je umísten v blízkém chrámu, ale býval ukazován práve na tomto míste, kudy proudily na své ceste do Ríma tisíce verících, aby se tu modlili. At už veríte cerné magii a duchovnímu pozadí Turína nebo ne, urcite si užijete cas strávený nad zdejšími mýty a legendami.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat