Apartmány Valencie

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

323

Apartmány Valencie

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Estadio de Mestalla 192 Apartmány
Lonja de la Seda 124 Apartmány
Feria Valencia 108 Apartmány
Plaza del Ayuntamiento 104 Apartmány
Torres de Serranos 89 Apartmány
Mercado Central 67 Apartmány
El Oceanográfico 12 Apartmány

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Valencie, Španělsko jsou oceněny 4 o 5 na základě 124 názorů. Rezervujte apartmán od 62US$/ noc.

Apartmány ve Valencii – útulné ubytování ve meste

Valencie je tretím nejvetším mestem Španelska, rozprostírá se na východním pobreží a muže se pochlubit pestrou kulturní scénou v oblasti Stredozemního more. Je proslulá díky tomu, že odtud pochází paella, ale i díky ostatním gurmánským pokladum a tradicním španelským restauracím, stejne tak jako moderní kuchyni. Valencie nabízí pestrou kulturní a umeleckou scénu, ulice lemované maurskou architekturou, nekolik klasických muzeí a rozsáhlých starobylých ctvrtí s množstvím obchudku se suvenýry a útulnými kavárnami. Pohled na mesto skýtá množství soucasného umení, moderní a technicky dokonalé budovy, a je tu i bujný nocní život, který ožívá hned po setmení. Prozkoumejte vše, co vám toto mesto nabízí v jednom z našich apartmánu ve Valencii – máme pro vás škálu moderních pronájmu a cenove dostupných bytu, které vám poskytnou dokonalý komfort behem vašeho pobytu.

Sci-fi architektura proti starobylé – co delat ve Valencii

Prozkoumejte všechny tyto atrakce a ješte mnohem víc z pohodlí jednoho z našich apartmánu ve Valencii, které jsou rozmísteny po celém stredu mesta.

Aparthotely ve Valencii

Valencie je mestem dvou tvárí. Na jedné strane tu máme tradicní španelské mesto, které se tocí kolem kultury a historického dedictví a na strane druhé zase moderní vedy a umelecká centra, jež se neustále vyvíjí kupredu. Tyto dve tváre mesta se odráží i na aparthotelech ve Valencii. Najdete zde radu velkolepých hotelu naplnených moderními vymoženostmi, ale i rustikální kouzelné penziony pyšnící se typickou španelskou atmosférou. Mesto nabízí spoustu apartmánu s úchvatným výhledem na pobreží, ci cenove dostupné garsonky v centru mesta, díky kterým zažijete Valencii jako místní.

Apartmány ve Valencii - Aparthotely ve Valencii

Procházky v prírode a paellové vecere – místní život

Valencie je domovem soucasného designu a starobylé španelské architektury. Zacnete procházkou v zahradách Turia, které se nachází v bývalém rícním koryte. Tento nádherný pás zelene se táhne po celé délce mesta a vplétá kus prírody do uspechaného ruchu mesta. Mužete se tady projet na kole nebo procházet v barevném okolí, udelat si piknik a strávit odpoledne odpocinkem v prírode, nebo si zasportovat na hrišti.

Za kulturním odpolednem se vydejte do staré cásti mesta a objevujte impozantní street art, který zdobí steny. Od obrovských hravých nástenných grafitu až po menší kousky s politickým podtextem, které na vás cíhají doslova za každým rohem.

Musíte samozrejme poznat i místní kulinárské umení. Mesto je proslaveno paellou a obvykle ji mužete vyzkoušet v jedné z mnoha restaurací rozesetých po Valencii. V minulých dobách se bohatství pomerovalo tím, jaké druhy masa byly v paelle použity. V soucasnosti se používají ruzné druhy mas, vcetne kurete, kachny, krevet a hovezího.

Naše apartmány ve Valencii nabízí jedinecnou zkušenost soucasnosti a minulosti a poskytnou vám ideální základnu, ze které mužete vyrážet na pruzkum mesta.

Letecky do Valencie – jak se dostat do centra

Valencijské letište se nachází 8km od centra a mužete využít širokou škálu dopravy do centra. Jako první jmenujme mestkou rychlou a cenove dostupnou sít metra, která má dve linky spojující ruzné cásti stredu mesta. Pak je tu také prímý autobus Aerobus, který prepravuje cestující z letište na ruzná místa ve Valenci. Autobusy odjíždí každý den ve dvacetiminutových intervalech a pri ceste se mužete kochat výhledem na nekteré památky.

Samozrejme se pred terminály nachází spousta taxíku, které vás dovezou do kterékoliv destinace v centru. Ceny jsou primerené a cesta pomerne rychlá.

Spousty turistu prijíždí do Valencie také z ostatních španelských mest nebo sousedních zemí mezinárodními rychlíky.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat