Apartmány Varšava

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

376 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Varšava, Polsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 98 názorů. Rezervujte apartmán od 41US$/ noc.

Apartmány ve Varšave – levné a kvalitní ubytování

Varšava je centrem vetšiny kulturního dení v Polsku. Poté, co byla ve 2. svetové válce její velká cást srovnána se zemí, se ji její obyvatelé snažili co nejrychleji a nejlépe vybudovat znovu. Díky tomu mužete ve Varšave ješte dodnes videt cilé budovatelské úsilí – horizont je posetý jeráby a lešeními a zdá se, že se ve meste skoro každý den objeví nejaká nová budova. Další vecí, kterou je Varšava proslavená, je zdejší nocní život. Znovuobjevená energie mesta proudí mezi všemi kluby, bary a hudebními podniky, které ožívají se západem slunce. Mesto je po celý rok plné festivalu, výstav a koncertu, z nichž mnoho souvisí s kulturou new-age. Varšava možná (zatím) není zvenku tím úplne nejhezcím mestem, když ji ale poznáte blíže, najdete mesto plné vitality mládí a touhy nabídnout svým návštevníkum jen to nejlepší. Pokud chcete Varšavu navštívit a poznat zblízka všechny její tváre, neváhejte a zarezervujte si jeden z našich apartmánu ve Varšave. Naše pestrá nabídka kvalitního ubytování je skvelým zpusobem, jak se do kultury Varšavy ponorit až po uši.

Parky a hrbitovy – co delat ve Varšave

Pokud chcete poznat kouzelnou místní atmosféru, neváhejte a vyberte si jeden z našich apartmánu ve Varšave rozesetých po celém meste.

Apartmány ve Varšave –Aparthotely ve Varšave

Skvelé a netradicní zpusoby jak prozkoumat Varšavu

Varšava je až po okraj plná úžasných míst a zážitku, díky kterým mužete mesto objevovat ruznými netradicními zpusoby. Mužete zacít tím, že vyrazíte do ulic a zacnete objevovat graffiti a jiné zajímavé druhy poulicního umení. Celá Varšava je plná kreativity, což je opravdu znát na každém rohu. Pokud opravdu holdujete umení, mužete se vydat také do neobvyklého muzea neonových nápisu, které Vám nabídne fascinující pohled na minulost Varšavy a na to, jak se z ní stalo centrum kreativity, kterým v soucasnosti je. Milovníci opuštených budov zase mohou zkusit zajít na opuštené nádraží v srdci centra mesta. Tam mužete prozkoumat podzemní ruiny a nasát atmosféru drsnejší tváre Varšavy. Pokud pro Vás ani to ješte není dostatecne netradicní, mužete ve Varšave najít také nejužší dum na svete. Dum Keret je široký jen 122 cm a je zmácknutý mezi dvema jinými budovami v centru mesta.

Objevovat tuto méne známou tvár Varšavy je velmi vzrušující zážitek. Bezpecnou základnu, do které se budete moci vždy vrátit, Vám poskytnou naše apartmány k pronájmu ve Varšave.

Aparthotely ve Varšave

Polské hlavní mesto je preplneno kulturními aktivitami od úchvatných muzeí a galerií po historické stavby a uvolnenou a zároven prívetivou atmosférou. Napríc rozlehlými námestími a místy kulturního dedictví se ve Varšave nachází rada aparthotelu, které skýtají pestrou nabídku ubytovacích možností pro všechny typy návštevníku mesta. Cenove dostupné designové hotely najdete vetšinou na okraji starého mesta, zatímco hostely se nachází prímo v centru všeho dení a prázdninové pronájmy Vám zase umožní se vmísit mezi místní obyvatele a zblízka vše prozkoumat. Levné ubytování ve Varšave znamená, že lehce najdete místo k prespání, které bude príjemné a zajímavé zároven.

Vítejte ve Varšave – jak se dostat z letište do centra

Z varšavského Chopinova letište se dostanete do centra mesta velmi snadno a k dispozici máte mnoho dopravních prostredku. Mužete se napríklad svézt taxíkem, který Vás doveze prímo na Vaše cílové místo. Taxi je ve Varšave levné, rozhodne se ale s ridicem domluvte na cene ješte predtím, než do nej nastoupíte. Do centra mesta se mužete dostat také hromadnou dopravou – velmi levným vlakem, který jezdí z letište na varšavské hlavní nádraží, nebo jedním z autobusu, které cekají pred letištními terminály. Autobusy jezdí do všech možných cástí mesta, takže než do nekterého nastoupíte, ujistete se, že jede tam, kam se potrebujete dostat.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat