Apartmány Verona

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

92

Apartmány Verona

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Verona, Itálie jsou oceněny 4 o 5 na základě 17 názorů. Rezervujte apartmán od 70US$/ noc.

Apartmány ve Verone – levné prázdninové pronájmy

Verona je známá díky príbehu Romea a Julie, který Shakespeare úmyslne zasadil do jejího romantického a starobylého prostredí. Verona se pyšní bohatou a barvitou historií, která je stará tisíce let a zasahuje do dob, kdy bylo mesto jedním z nejduležitejších obchodních center a nacházely se v nem pusobivé a obrovské budovy, které barvitou historii mesta pripomínají dodnes. Starobylé brány, velkolepá rímská aréna a fórum jsou populárními lákadly mesta poskytující pohled zpet v case. Verona je sice domovem mnoha historických památek, je to ale zároven i novodobé mesto žijící v jednadvacátém století. I presto, že možná není tak moderní jako ostatní italská mesta, najdete zde úžasnou atmosféru a mesto plné prvotrídních restaurací, designových baru a útulných kaváren. Smes starého a nového je hlavím lákadlem mesta a naše apartmány ve Verone Vám poskytnou možnost ji porádne prozkoumat a poznat.

Apartmány ve Verone – Aparthotely ve Verone

Poznávání veronských ctvrtí

Tak jako další z velkých italských mest je i Verona poskládána z množství ctvrtí, z nichž každá nabízí návštevníkum svou vlastní tvár a výber památek.

Historická ctvrt patrí mezi nejnavštevovanejší. Nachází se uprostred mesta a nejvíce zde vyniká prastará minulost a její písemne dochovaná historie, která se v jejích ulicích pred tisíci lety odehrávala. V minulosti byla historická ctvrt oddelena od mesta rímským opevnením, dnes zde ale mužete obdivovat renesancní kostely, pulzující námestí a zdobné paláce.

Moderní ctvrt je naprostým protikladem historické ctvrti. Najdete ji na jihu mesta a její dominantou je Rímská aréna. Jsou zde také spousty nových hotelu, restaurací a galerií umení.

Fanouškum Romea a Julie se urcite bude líbit ve ctvrti Pravý breh, která je proslavená práve jako dejište Shakespearovy nejznámejší tragédie. Práve zde se nacházel Juliin dum, ale mužete se tu pokochat i dalšími turistickými atrakcemi, jako je Aréna a nekolik barokních kostelu.

Konecne je tu i ctvrt Levý breh, casto nazývaná jako Veronetta. Nachází se na severu mesta a hostí velkolepé divadlo Teatro Romano zasazené v bujné zeleni kopce San Piertro. Jde prevážne o rezidencní ctvrt, ale její úzké klikaté ulicky a množství místních baru jsou vyhledávaným místem pro odpolední procházky.

Aparthotely ve Verone

Verona je útocištem milovníku kultury a literatury, zároven ale nabízí široký výber ubytovacích možností. Uprostred tohoto nádherného, tradicního italského mesta Vás uvítají detailne propracované hotely s nádhernou vnitrní výzdobou a dokonalými službami, a živé hostely, které Vám umožní zažít mladistvou energii mesta. Aparthotely ve Verone zahrnují rovnež prvotrídní prázdninové pronájmy s uvolnenou dovolenkovou atmosférou, kterou si mužete užít v blízkosti centra všeho dení. Dáváte-li prednost autentickému zážitku, ubytujte se v tradicním penzionu a zkuste si život mezi místními.

Námestí a paláce – co delat ve Verone

Prohlédnete si naši nabídku apartmánu ve Verone, které jsou rozmísteny po celém meste. Spousta z nich se nachází poblíž nebo v docházkové vzdálenosti od hlavních památek, takže se mužete ubytovat prímo v centru všeho dení.

Príjezd do Verony – jak se dostat do centra mesta

Veronu obsluhuje letište Aeroporto di Verona Valerio Catulla, které se nachází asi 12 km na jih od mesta. Jde o mezinárodní letište, které bývá velmi vytíženo, ale je vybaveno efektivními prepravními službami, jež Vás rychle dopraví do centra mesta a do našich apartmánu ve Verone. Mezi jednotlivými letištními terminály jezdí každých 20 minut kyvadlový autobus Aerobus, který Vás zároven muže dovézt na železnicní stanici Porta Nuova. Cesta do centra zabere približne 15 minut a zároven jde o nejlevnejší zpusob prepravy. Prípadne mužete využít taxi, které jsou pristaveny pred letištními terminály, a dovezou Vás prímo do Vaší cílové destinace. Pocítejte však s vyšší cenou, než kterou byste utratili za autobus.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat