Apartmány Záhřeb

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

17

Apartmány Záhřeb

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Záhřeb, Chorvatsko jsou oceněny 4.2 o 5 na základě 36 názorů. Rezervujte apartmán od 35US$/ noc.

Apartmány v Záhrebu – cenove dostupné ubytování

Záhreb se v nekolika posledních letech stal jedinecným místem. Nabízí rozmanitou urbanistickou atmosféru, která láká množství návštevníku. Uvolnená atmosféra mesta láká k procházkám spletitými ulickami, popíjení kávy v autentických kavárnách, návštevám originálních muzeí a užívání si pestré kulturní scény, která ve meste hraje prim. Naplnený úžasnou architekturou, pestrou scenérií a množstvím umeleckých a hudebních predstavení je Záhreb mestem pro ty, kterí si chtejí v živote užívat výjimecných vecí. Nabízí nicméne neco i pro ty, kterí dávají prednost moderní mestské scéne naplnené mladými kreativci a útulnými hospudkami. Nocní život si nezadá s ostatními velkými mesty Evropy a prekypuje rušnými kluby, trendovými bary a undergroundovými hipsterskými podniky. Poznejte rozmanitost mesta v jednom z našich apartmánu v Záhrebu. Nabízíme množství originálních garsonek a designových bytu po celém meste.

Všemožná muzea a útulná námestí – co delat v Záhrebu

Naše nabídka apartmánu v Záhrebu zahrnuje všechny výše zmínené lokality a lehce se z nich dostanete k tem nejvetším lákadlum mesta.

Pruzkum záhrebských farmárských trhu

Farmárské trhy mají v Záhrebu dlouhou tradici, která sahá až do pozdního 19. století. V dnešní dobe je ve meste množství trhu, jež nabízí pohled na místní život a autentickou kuchyni. Témer každá oblast mesta se muže pochlubit místním farmárským trhem, kde vás vtáhne pestrobarevnost, rozmanité zvuky a aromatické vune.

Vydejte se na trh Dolac, který je jedním z nejnavštevovanejších ve meste. Najdete ho za hlavním námestím Záhrebu – rozprostírá se na dvou podlažích a nabízí množství lákavých stánku. Na horním podlaží najdete otevrené tržište se sortimentem od suvenýru a oblecení po ryby a fast food stánky. Pokud jste vyhladovelí, najdete zde i množství baru a restaurací, kde si mužete vydechnout a nasávat místní atmosféru. Spodní podlaží tržište je lemováno reznictvími, pekárnami a dalšími obchody se specialitami.

Britanac je dalším populárním trhem, který nabízí mnohem duvernejší atmosféru než Dolac. Nachází se uprostred starobylého námestí a najdete zde ruzné veci od cerstvého ovoce a zeleniny po starožitnosti a veci do domácnosti.

Kupte si pár delikátních surovin a vydejte se zpet do jednoho z našich apartmánu v Záhrebu, kde si uvaríte neco dobrého na zub.

Príroda v Záhrebu

Prestože je Záhreb tepajícím hlavním mestem, je zde i množství zelene, která je ideálním místem pro uvolnení a relaxaci. Prímo v centru je oblast ve tvaru U, jež je známá také jako Lenuciho podkova. Cestou narazíte na cetné útulné parky s dokonalými zákoutími a klidnou atmosférou.

Ve meste se nachází rovnež nekolik lesu. Najdete je v severních oblastech, jako jsou Tuskanac a Dubravkin, které jsou dostupné z centra Záhrebu velice snadno a rychle.

Apartmány v Záhrebu – Aparthotely v Záhrebu

Aparthotely v Záhrebu

Chorvatské hlavní mesto v nedávných letech zaznamenalo vzestup popularity a to i díky svým galeriím moderního umení, záplave experimentální gastronomie a spouste stylových baru a klubu, které vyrostly po celém meste. Poblíž všech techto vyhledávaných míst se v Záhrebu nachází rada aparthotelu. Hned vedle galerií najdete na širokých bulvárech elegantní a vkusné hotely, poblíž baru zase hostely pro mladé návštevníky mesta a prostorné prázdninové pronájmy v bytových domech nejcasteji v blízkosti restaurací.

Cesta z letište do Záhrebu

Záhrebské letište Pleso se nachází pouhých 12 km od centra, a tudíž se odsud velice jednoduše dostanete do centra mesta. Máte na výber z nekolika možností prepravy, ale nejjednodušší je to místní autobusovou linkou, která pravidelne spojuje letište s hlavním autobusovým nádražím ve meste. Z tohoto nádraží pak mužete cestovat dál do dalších chorvatských mest nebo okolních zemí.

Nebo mužete využít taxi, které stojí hned pred letištními terminály. Ceny jsou prijatelné, a pokud není špicka, dostanete se do centra relativne rychle.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat