Apartmány Zermatt

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

136 Apartmány nalezen
seřadit podle:
Cena
Vzdálenost do centra
Velikost
Popularita
Zhodnocení
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Zermatt, Švýcarsko jsou oceněny 7.7 o 10 1 na základě názorů. Rezervujte apartmán od 55EUR/ noc.

Apartmány v Zermattu: Ubytování na sněhu

Apartmány v Zermattu – Kam vyrazit v Zermattu

Zermatt se nachází ve Švýcarských Alpách ve výšce 1 620 metrů nad mořem ve švýcarském kantonu Valais pod horou Matterhorn. Zdejší horské klima s nízkými teplotami v průběhu téměř celého roku je ideální pro zimní sporty, díky čemuž se zde setkávají všichni nadšenci lyžování. Místo je známo především díky hoře Matterhorn, skvělým lyžařským střediskům a také tím, že je jedním z mála míst na světě, kam se nedá dojet autem. Pokud se sem chcete dostat, musíte nejprve cestovat do Brig, odkud musíte nasednout do vlaku do stanice Matterhorn Gothard Bahn. Vlak projíždí regiony Sankt Niklaus, Randa a Täsch. Pokud cestujete automobilem, musíte jej zanechat v Täsch a zde nasednout do vlaku nebo elektrického taxi. Za 12 minut vás oba dovezou až k poslednímu úseku stoupání. Město Zermatt bylo založeno v 19. Století, a to s příjezdem britských alpinistů, kteří byli učarováni majestátním Matterhornem. Dále následovali milovníci přírody, kteří zde vyhledávali lyžařské svahy. Výsledkem těchto aktivit se začal rozrůstat turistický ruch a pohostinství. Samotný turismus, díky pokrokům v dopravě a také podílu střední třídy, narostl ve 20. století ještě více.

Matterhorn je nejfotografovanější hora na světě. Je znám především mezi horolezci díky mýtům spojených s výstupem na něj. Prvními lidmi, kteří se o výstup na slavnou horu pokusili, byli Ital Jean Antonio Carrel a Brit Edward Whymper. Podle příběhu 14. července 1865 pokořil Whymperův tým Jeana Antonia Carrela a stal se tak spolu s britským alpinistou Lordem Francisem Douglasem, Charlesem Hudsonem a Douglasem Hadowem prvním, kdo vystoupil na vrchol. Tým byl veden Michaelem Crozem, Peterem Taugwalderem a jeho synem stejného jména. Při sestupu Hadow uklouzl, spadl na Croze, který s sebou lanem stáhnul Hudsona a Lorda Douglase. Všichni na matterhornském ledovci zahynuli. V červenci 2015 založila průvodcovská kancelář jako vzpomínku na Whymperův triumf a tragédii, která se zde odehrála, útočiště pro všechny alpinisty a horolezce s velmi bezpečným vybavením. Kancelář také poskytuje poradenství před výstupem.

Kromě mýtů je Zermatt také ve dne i v noci místem plným zábavy. Během dne jsou zde nejrůznější druhy sportovních aktivit, včetně 400km známých turistických stezek, které v zimě můžete prozkoumat na sněžnicích. Jsou zde také místa vhodná pro horskou cykloturistiku, pozorování divoké zvěře, astronomii a také zábavné aktivity pro děti. Můžete se vydat na rodinný výlet do malinkých alpských vesniček nebo ochutnat zdejší luxusní gastronomii ve spoustě restaurací, které si užijí dospělí i děti. Pro noční zábavu jsou zde bary, taverny a kluby. Jak vidíte, je zde všechno, co člověk potřebuje pro báječně strávený čas v této úžasné, horské vesnici. Prohlédněte si naše katalogy a pronajměte si apartmán v Zermattu. Sami uvidíte, že máme ten nejlepší výběr za bezkonkurenční ceny.

Ubytování v Zermattu

Pocit, kdy stojíte na vrcholku světa je úžasný. Je to pocit, který v životě nezažíváme příliš často. Navštivte Zermatt a zažijte pocit vzrušení, když se dotknete nebe na jedinečném místě, které je neznečištěné a daleko od obtěžujících zvuků automobilů. Najdete zde vše, co potřebujete pro to, aby vaše, zde strávené dny, byly jedinečné. Ubytování v Zermattu je tomu rovněž uzpůsobeno. Nachází se zde tradiční i moderní hotely s prvky klasické alpské architektury s krásným výhledem, vynikajícími restauracemi a bary, kde můžete odpočívat v teple krbu. Jedinou nevýhodou je to, že tyto hotely mohou být velmi nákladné stejně jako služby, které poskytují. To je ten důvod, proč řada návštěvníků dává přednost pronájmu jednoho z našich apartmánů. Jsou krásné, teplé, prostorné a nabízejí úžasný výhled. Ubytuje se v nich také celá rodina. Všechny mají velmi dobře zařízenou kuchyň, takže můžete ušetřit i za návštěvu restaurací tím, že si uvaříte sami doma. Apartmány jsou také vybaveny Wi-Fi, takže neztratíte spojení se světem. Dále mají kabelovou televizi, pračku a sušičku. Menší byty jsou velmi útulnou, méně nákladnou alternativou pro ty, kteří cestují nalehko. Pro ty, kteří cestují s batohem, jsou zde také alternativy v podobě ubytování se snídaní. Jak vidíte, naše nabídka je nejlepší. To vám umožní prožít svůj sen a navštívit Alpy bez toho, aniž byste si dělali starosti s ubytováním.

Kam vyrazit v Zermattu

V Zermattu je ještě mnohem více míst, která stojí za návštěvu. Toto jsme vzali také v úvahu. Proto jsou naše apartmány strategicky umístěny tak, že nemusíte ztrácet váš čas přemisťováním se. Také se nachází poblíž vlaků a autobusů, které vás odvezou až na lyžařské svahy. Pronajměte si jeden z našich apartmánů v Zermattu a objevte svět ve výšinách.

Jak se dostanete do Zermattu

Cesta do Zermattu trvá z mezinárodního letiště Cointrin v Ženevě tři a půl hodiny. Měli byste mít na paměti, že v zimě, kdy sněží, jsou horské silnice uzavřeny a doprava je pozastavena, protože silnice jsou úzké a bývá větrno. Nejlepší způsob dopravy je InterRegio z letiště do Brig, kde můžete přestoupit na vlak Matterhorn Gothard Bahn, který vás doveze až do Zermattu. Cestovat taxi se nedoporučuje, protože jsou drahá a dovezou vás pouze do města Täsch. Pokračovat byste museli elektrickým taxi nebo vlakem, který by vás dovezl do Zermattu. Pokud zvažujete pronájem automobilu, mějte na paměti, že je to komplikované vzhledem k tomu, že budete muset zaparkovat ve městě Täsch a odtud se budete muset dostat nahoru do Zermattu taxi nebo vlakem.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat