Apartmány Brusel

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

12

Apartmány Brusel

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Apartmány v Bruselu – Levné ubytování

Brusel, hlavní mesto Belgie, má mnoho tvárí - historické stavby zde sousedí s moderními budovami ruzných úradu, na povrchu je to moderní mesto s bloky bytových domu, stavbami se sklenenými zdmi a jednoduchým designem. Když se do nej ale ponoríte ješte trochu hloubeji, zjistíte, že je zároven i multikulturním mestem s osobitou atmosférou s majestátnými budovami ve stylu art nouveau a stredovekou architekturou, která se svou kvalitou i kvantitou vyrovná všem ostatním evropským mestum. Velké námestí, malebné místo v centru mesta, je domovem jednolitých fasád, zajímavých muzeí i živých baru a kaváren. Život v Bruselu je nekonecnou smrští rušných ulic, klasické kultury a zdejší rozmanité atmosféry. Dostante se mestu pod kuži s jedním z našich apartmánu v Bruselu, jejichž nabídka sahá od luxusních apartmánu v centru až po prívetivé a cenove dostupné byty.

Zajímavé sochy a pestrá smes muzeí – Co delat v Bruselu

Pokud chcete navštívit všechna tato místa a poznat z mesta ješte mnohem více, ubytujte se v jednom z našich apartmánu v Bruselu rozesetých po celém meste.

Neobvyklé pohledy v Bruselu

Brusel je sice predevším mestem úradu a obchodu, má ale také svou hravou, humornou tvár. Mezi jeho prísnými budovami a nekonecnými kanceláremi najdete také nekolik míst, která Vás zabaví a rozesmejí. Pred Nákupní pasáží sv. Huberta najdete sochu kocky na kole vytvorenou Alanem Sechasem, která je vdecným cílem hledácku fotoaparátu návštevníku.

V Bruselu najdete také nekolik soch curajících lidí vcetne svetoznámého Manneken Pis – ikony Bruselu. Mejte pri svých toulkách mestem své oci stále na stopkách – predevším pokud budete míjet nekterou ze zdejších fontán. Je totiž celkem pravdepodobné, že v ní uvidíte bronzovou sochu, ze které tryská proud vody.

Pokud curající sochy a kocky na kolech nejsou zrovna Váš šálek kávy, možná Vás poteší spíše láska obyvatel Bruselu ke komiksum. Po celém Bruselu najdete stovky obchodu, které prodávají komiksy a predmety s nimi související. V bruselských ulicích také najdete mnoho nástenných maleb vyobrazujících scény ze slavných komiksu o Tintinovi.

Objevujte všechna tato neobvyklá místa z našich apartmánu v Bruselu rozesetých po celém meste.

Apartmány v Bruselu –Aparthotely v Bruselu

Aparthotely v Bruselu

Bruselská smesice industriálního šarmu a secesní architektury se odráží i v ubytovacích zarízeních, která Vašemu pobytu dodají pri každé návšteve jiný rozmer. Široké bulváry lemují velkolepé hotely zdobené propracovanými fasádami, levné luxusní apartmány k pronájmu najdete témer na každém kroku a prostorné hostely zase nabízí cenove dostupné ubytování pro všechny, kterí chtejí poznat mesto zblízka. Radu aparthotelu v Bruselu najdete v historických budovách pyšnících se starobylými príbehy, ale je zde i celá škála moderní architektury a soucasného stylu, který mesto tak proslavil.

Jak se nejlépe prepravovat po Bruselu

Doprava v Bruselu je díky integrovanému dopravnímu systému autobusu, metra a tramvají, které jezdí od brzkého rána až do pozdní noci, velmi snadná. Tento dopravní systém spojuje všechny duležité památky a mužete s ním prozkoumat i širší okolí mesta. Nejautentictejším zpusobem, jak poznat Brusel, je svézt se tramvají a dívat se z okna, jak svet kolem ubíhá. Na místo se ale spolehlive dostanete i ostatními zpusoby. Pokud nekam, predevším v dopravní špicce, specháte, urcite nasednete spíše na metro. Nezapomente ale na to, že verejná doprava je v tuto dobu zaplnena místními obyvateli, kterí jedou do práce nebo z práce. Pokud si chcete své cestování usnadnit, mužete si porídit dopravní kartu, která platí v tramvajích, autobusech i metrech.

Brusel je unikátní mimo jiné i tím, že má stezku pro jízdu na koleckových bruslích – tato stezka se v letních mesících od sedmi hodin vecer pro dopravu uzavre, takže se zde mohou vyrádit bruslarští nadšenci.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat