Apartmány Dublin

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

27

Apartmány Dublin

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Dublin, Irsko jsou oceněny 3.9 o 5 na základě 40 názorů. Rezervujte apartmán od 74US$/ noc.

Apartmány v Dublinu – Dostupné ubytování

Se svými staletí starými budovami, úžasnými muzei, bohatou historií a prívetivými obyvateli nabízí Dublin svým návštevníkum skvelé a nezapomenutelné zážitky. Turistum se sice možná na první pohled nemusí zdát být tak malebný jako ostatní evropská mesta, to ale bohate vynahrazuje svou úžasnou atmosférou a osobností. Najdete zde príjemné kavárny, restaurace a typicky irské bary, které Vám umožní nahlédnout do života místních obyvatel, a v neposlední rade také mnoho galerií moderního umení. Dublin je také sídlem prestižních univerzit patrících k nejstarším na svete, a prijdou si zde na své i milovníci literatury. Pokud holdujete spíše nocnímu životu, má toho Dublin mnoho co nabídnout i Vám. Je zde mnoho skvelých klubu a baru a živejší a veselejší atmosféru než tu zdejší v mnoha evropských mestech nenajdete. Poznejte jedinecného ducha tohoto úžasného mesta s našimi apartmány v Dublinu.

Aparthotely v Dublinu

V Dublinu najdete mnoho možností ubytování, od tradicních irských bed&breakfast po pestrou škálu ubytoven pro mladé a luxusních hotelu. Mesto je plné historických budov, které v sobe skrývají moderní ubytovací prostory. Naše aparthotely v Dublinu predstavují jednu z nejlepších možností ubytování ve meste a nabídnou Vám príjemné a stylové místo k odpocinku po dni stráveném pruzkumem Dublinu a všech zajímavostí které nabízí.

Pivo a galerie – Co delat v Dublinu

Ke všem temto významným památkám se mužete pohodlne dostat z jednoho z našich apartmánu v Dublinu rozesetých po celém meste.

 Apartmány v Dublinu – Aparthotely v Dublinu

Objevování Dublinu – Jak se dostat do centra mesta

Díky autobusu AirCoach, který jezdí každých 10 minut, je cesta z letište do centra Dublinu velmi snadná. Pokud ale chcete cestovat více jako místní obyvatelé a méne jako turista, svezte se verejnou linkou 747, která z letište do mesta jezdí zhruba každých 15 minut.

Neznámá místa v Dublinu

Vedle mnoha významných a slavných památek v Dublinu narazíte také na méne známá místa, které Vám pomohou opravdu pochopit jeho osobnost a atmosféru. Tato trasa Vám pomuže lépe poznat Dublin a ruzné kultury a národnosti které v nem žijí.

Svou procházku mužete zacít na Farmleigh Mansion, 78-akrovému pozemku, který kdysi patril rodine Guinessu. V soucasnosti je ale, pokud v nem zrovna není na návšteve nekterý ze svetových prezidentu a vladaru, otevren verejnosti, díky cemuž mužete bez problému prozkoumat zdejší upravené zahrady a navštívit i zdejší malebnou lodenici. Mužete také vyrazit do klidného parku Blessington Basin na okraji mesta. Rozhodne si nenechte ujít také stezku vinoucí se podél Královského kanálu. Pokud chcete svou procházku urychlit, mužete se svézt jedním z vlaku DART.

Nakonec se mužete projít po stezce Bog of the Frogs ve vesnici Howth a vychutnat si zdejší nádherné útesy, okouzlující maják a úžasné výhledy na prístav v Howth. Pokud budete mít štestí, možná dokonce na pobreží uvidíte i tulene. Po dni plném poznávání mesta a procházek si mužete odpocinout v jednom z našich stylových apartmánu v Dublinu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat