Apartmány Ibiza island

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

0

Apartmány Ibiza island

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Velikost
Pokoje

Zkontrolujte, zda jste správně zadali veškerá kritéria k vyhledávání

Apartmány na Ibize: Slunečné ubytování

Prázdninové pronájmy apartmánu v Ibiza už od 20€

Ibiza je ostrov nacházející se ve Středozemním moři. Spolu s Mallorkou, Menorcou, Formenterou a dalšími menšími ostrovy tvoří Baleárské souostroví. Různorodá hornatá krajina s nejvyšším vrcholem Sa Talaia, nacházející se u města San José a měřící 475 metrů nad mořem, sem přivádí osoby milující turistiku a horolezectví. Klima je mírné s horkými léty a příjemnými zimami. Překrásná krajina je světově proslulá a zdejší zátoky s plážemi, teplou a průzračnou vodou jsou magnetem pro turisty.

Jedny z nejznámějších klubů na Ibize jsou Pachá, Space, Amnesia, Es Paradís, Privilege Ibiza, Café del Mar a Ushuaïa Ibiza. Oblíbenou událostí, která upoutává pozornost mnoha turistů, jsou pouliční trhy jako Las Dalias a Es Caná. Místní kuchyně, založená na jehněčím, vepřovém a rybách, je dalším ze silných vlastností tohoto místa. Mají zde také skvělá vína a další typické nápoje, které si můžete vychutnat, rozhodnete-li se pronajmout si jeden z našich okouzlujících apartmánů.

Ubytování na Ibize

Ubytování na Ibize je velmi různorodé. Only-apartments nabízí ten nejlepší výběr pro vaši dovolenou. V naší nabídce naleznete jak luxusní apartmány, tak i ty skromnější. Ve všech případech jsou apartmány plně zařízené a vybavené. Jsou vhodné pro rodiny, skupiny nebo páry. Pro ty, kteří cestují nalehko, nabízíme vynikající řešení v podobě menších apartmánů. Naše apartmány se nachází na nejlepších místech ve městě, takže si nezapomeňte udělat rezervaci včas.

Kam vyrazit na Ibize

Naše apartmány na Ibize se nachází poblíž těchto míst. Jsou nejlevnější na trhu, jsou prvotřídně zařízené a mají sofistikované prostředí a atmosféru, abyste si mohli užít nejlepší okamžiky tohoto roku ve velkém stylu.

Jak se dostanete na Ibizu

Letiště na Ibize se nachází 7,5 kilometru od města. Na autobusové nádraží v Ibize se dostanete linkou číslo 10. Cesta stojí €3.50 a autobus odjíždí každých 30 minut mimo sezónu a v sezóně každých 20 minut.

Nebo se můžete svézt trajektem z Barcelony, Mallorcy, Menorcy, Formentery a Valencie rovnou do přístavu v Ibize. Z Barcelony trvá plavba téměř 8 hodin, ale pro vaše pohodlí jsou na lodi připravena křesla a soukromé kajuty.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek