Apartmány Istanbul

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

15

Apartmány Istanbul

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

The Galata Tower 11 Apartmány
Galata Bridge 9 Apartmány
Taksim Square 2 Apartmány
Hagia Sophia 1 Apartmán
Blue Mosque 1 Apartmán

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Istanbul, Turecko jsou oceněny 4 o 5 na základě 12 názorů. Rezervujte apartmán od 53US$/ noc.

Apartmány v Istanbulu – levné prázdninové pronájmy

Istanbul je tvoren spletí starobylých ulicek, které se vlní mezi místními remeslnými obchody nabitými k prasknutí ruznými malickostmi a suvenýry, skrz poulicní stánky s jídlem a jejich omamné vune, stánky s pestrobarevnými látkami, kolem osobitého zvuku píštaly krotitele hadu až na tržište Grand Bazaar. Hromady korení na polorozpadlých stolech, zdobné lucernicky trepotající se zavešené ze stropu a turecký caj nalévaný z krehkých konvic. Dnes Istanbul balancuje na pomezí starého a nového. Na jedné strane tu naleznete staroveké mešity, neuveritelné historické kousky architektury a staletí staré zvyklosti, které jsou cítit v každé ulici. Na druhou stranu je zde príval mezinárodních restaurací, designových baru a nocního života, takže se mesto po setmení probouzí k životu. Zacnete pátrat v historii a užijte si moderní denní scénu z našeho apartmánu v Istanbulu. Podívejte se na širokou nabídku levných prázdninových pronájmu, které poskytují perfektní zázemí pro prozkoumávání mesta.

Mesto dvou kontinentu – co delat v Istanbulu

Naše apartmány v Istanbulu najdete ve všech cástech mesta a spoustu z nich i poblíž nejvetších turistických lákadel.

Apartmány v Istanbulu – Aparthotely v Istanbulu

Poznejte místní život a vydejte se na nekterý z istanbulských trhu

Istanbul je proslulý díky tržišti Grand Bazaar, které doslova praská ve švech kvuli množství remeslných obchodu, návrháru látek, místních umelcu a stánku s jídlem. Nejde však o jediné místo, ze kterého mužete ochutnat, co istanbulské trhy nabízí. Vlastne po meste najdete rozesety další a více uvolnené trhy, které nemají tak hektickou atmosféru, jako velkolepý Grand Bazaar.

Je zde napríklad trh Fatih, který se nachází v samém srdci Istanbulu; ten se skládá z celkem 24 ulic a prodává se zde vše, co si dokážete predstavit – od místního ovoce a zeleniny po potreby do domácnosti a oblecení. Najdete tu také prvotrídní tržište Yesilkoy, které je otevreno každou stredu, kde se mužete procházet mezi stánky, jež pretékají kvalitním vkusne vyskládaným zbožím. Trh Besiktass je o neco menší a je otevren pouze v sobotu. Najdete tady látky, šperky, boty a kabelky. A nakonec zminme ješte trh Kadikoy, jenž se nachází na asijské strane Bosporu, a kde mužete na približne 4000 stáncích porídit snad vše, po cem Vaše srdce zatouží.

Naše apartmány v Istanbulu jsou rozesety po celém meste a mnoho z nich se nachází práve poblíž zmínených tradicních trhu.

Aparthotely v Istanbulu

Turecká architektura protíná ikonickými siluetami panorama Istanbulu, zatímco trhy rušne bzucí kulturním dedictvím a tradicemi. Uprostred toho všeho nabízí aparthotely v Istanbulu velkolepou škálu hotelu a dalších ubytovacích zarízení. V klikatých ulickách ctvrti Sultanahmet se nachází hostely, které nikdy nespí, a otevírají své dvere všem kulturním nadšencum, a kousek od nich najdete celou radu baru, obchodu a trhu. Pak je tu rovnež impozantní nabídka palácových hotelu, jež jsou v blízkosti hlavních památek mesta a nabízí návštevníkum pohled na velkolepou minulost Istanbulu. Nezávisle naladení turisté, kterí prijeli do Turecka poznávat místní historii a ponorit se do atmosféry mesta, ocení prázdninové pronájmy v samém stredu mesta.

Orientace mezi dvema kontinenty – jak se dostat do centra mesta

V Istanbulu jsou dve letište, letište Ataturk, které se nachází blízko centra na evropské cásti mesta, a letište Sabiha Gokcen, které je trochu vzdálenejší a najdete ho na asijské strane úžiny Bospor. Z obou letišt je do stredu mesta zavedena spolehlivá doprava a na obou letištích najdete také kyvadlovou dopravu, která na turisty ceká hned pred terminály. Mužete využít také taxi, ale pokud cestujete z letište Sabiha Gokcen, muže Vás cesta prijít trochu dráž v závislosti na tom, kam se chcete dostat.

Z letište Ataturk mužete využít i mestskou dopravu, která Vás doveze prímo do centra. Je o neco méne spolehlivá než letištní kyvadlová doprava, urcite ale je levnejší a pri ceste s ní mužete nahlédnout do místního života.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat