Apartmány Camp Nou

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

10

Apartmány Camp Nou

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Věci, které je třeba vidět a dělat

Zajímavá místa 

Fira de Barcelona 20 Apartmány
Palau Sant Jordi 18 Apartmány
Las Ramblas 11 Apartmány
Casa Batlló 9 Apartmány
Platja del Bogatell 8 Apartmány
Sagrada Familia 7 Apartmány
Plaza Real 4 Apartmány
Parque Güell 2 Apartmány
La Boqueria 1 Apartmán
Puerto Olímpico 1 Apartmán

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Camp Nou, Barcelona, Španělsko jsou oceněny 4.2 o 5 na základě 28 názorů. Rezervujte apartmán od 58US$/ noc.

Apartmány poblíž Camp Nou: Ubytování k pronájmu

Camp Nou je jeden z největších fotbalových stadiónů na světě a je pýchou obyvatel Barcelony, kteří z tribun fandí svému klubu FC Barcelona. Stadión se nachází ve tradiční čtvrti Les Corts. Otevřen byl 24. září 1957, což je den La Mercèho, patrona Katalánska. Jeho historie byla po řadu let spjata s FC Barcelonou, známou také jako „azulgranas“, a jeho existence přinesla katalánské komunitě mnoho radosti.

Od svého otevření prošel stadión řadou rekonstrukcí a rozšiřováním. Jednou z největších rekonstrukcí byl projekt probíhající v roce 2007, který se kryl s 50. výročím Camp Nou. Při této příležitosti se konala mezinárodní soutěž, jejíž cílem bylo získat nápady na modernizaci a rekonstrukci stadiónu. Městská rada a Asociace architektů uvedla dva požadavky: musí být respektována původní, celková struktura stadiónu a rekonstrukce musí být hotová před oslavami 50. výročí. Vítězný projekt čerpal inspiraci z práce Antonia Gaudího a navrhoval pokrýt vnější část stadiónu modrými, červenými a žlutými plaketami, které měly reprezentovat barvy Barcelony a Katalánska. Kromě toho měl být navýšen počet míst na 100 000, díky čemuž by byl stadión pro své návštěvníky pohodlnější. Ačkoliv byl projekt schválen, byl vzhledem k ceně pozastaven a rekonstrukce proběhne jen částečně tak, aby se vyřešily urgentní problémy a mohl vzniknout Espai Barça.

Espai Barça je nejambicióznější projekt F.C. Barcelony ve smyslu sportu i architektury. Bude stát 600 miliónů eur a měl by zahrnout i New Palau Blaugrana, víceúčelový sportovní pavilón s kapacitou 12 500 diváků. Ten bude postaven spolu s dalším pavilónem ve stejné oblasti jako Mini Estadi. Bude zde kluziště na bruslení a další zařízení pro fotbalovou akademii. Nakonec bude postavena nová vnitřní část stadiónu s kapacitou 105 tisíc návštěvníků. Další částí projektu je Campus Barça, který bude začleněn ke čtvrti Les Corts prostřednictvím Les Corts Sports Club. Tento obrovský projekt by měl naplnit poptávku obyvatel. V minulosti byl totiž kritizován nedostatek spojení s těmito zařízeními.

Aktuálně je hlavním zájmem managementu Camp Nou to, aby střecha ochránila všechny osoby uvnitř před zimou a deštěm a aby osvětlení bylo v souladu s filozofií trvale udržitelného rozvoje a slučitelné s novou technologií, která má chránit životní prostředí. Také zde bude nainstalována Wi-Fi.

Pokud se chcete dozvědět o těchto projektech více, můžete se vydat na prohlídku po Camp Nou s průvodcem. Uvidíte místa, na kterých hrají hvězdní hráči. Zjistíte, že řada z nich se před vstupem na hřiště modlí. Z toho důvodu se zde nachází také kaple. Pokud patříte mezi obdivovatele Lea Messiho, budete mít také příležitost navštívit „místo uctívání“, kde jsou vystavena jeho čtyři ocenění Ballon d´Or a Golden Boot.

Apartmány poblíž Camp Nou - Ubytování poblíž Camp Nou

Ubytování poblíž Camp Nou

Camp Nou se rozkládá na ploše 20 hektarů a nachází se v Les Cortes v Barceloně. Kromě fotbalových utkání je zde možno navštívit také muzeum, kde se seznámíte s historií fotbalového klubu a fotbalem všeobecně. V blízkosti Camp Nou je k dispozici spousta ubytovacích zařízení od úchvatných, 5hvězdičkových hotelů, nabízejících svým hostům všechen luxus a služby, které si jen mohou žádat, přes menší a útulné hotely, které ovšem nenabízí stejný luxus. Tato oblast je však celkově spíše dražší. Kromě hotelů jsou zde také hostely a penziony za mnohem rozumnější cenu. Apartmány k pronájmu jsou další a velmi oblíbenou možností. Zde si můžete sami uvařit a vyprat. Jsou vybaveny vším, co potřebujete, včetně Wi-Fi a přístupu pro hendikepované. Menší byty a ubytování se snídaní jsou levnější alternativou pro mladší osoby. Máte-li jakékoliv dotazy, můžete si na naših webových stránkách prohlédnout seznam apartmánů poblíž Camp Nou.

Kam vyrazit poblíž Camp Nou

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat