Apartmány Nice

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

1

Apartmány Nice

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Apartmány v Nice – levné prázdninové pronájmy

Nice je jedním z nejvyhledávanejších míst na francouzském pobreží. Muže se pochlubit luxusní atmosférou naplnenou extravagancí, noblesou a nemalým podílem na kulturním dení. Celorocní slunecní paprsky podporují všudyprítomnou uvolnenou atmosféru, zatímco množství muzeí, galerií umení a historických budov nabízí cestu do minulosti. Nice je prívetivým místem pro každého bez rozdílu povahy nebo rozpoctu pro cestování, pritahuje už po mnoho let batužkáre, milovníky luxusu i celé rodiny. Nasajte ten úžasný pocit v jedné z místních kaváren v klikatých ulickách starého mesta, projdete se po široké promenáde Promenade de Anglais a nachytejte pár slunecních paprsku na nekonecných píscitých plážích. Milovníci jídla si také prijdou na své, jelikož Nice se pyšní delikátní nabídkou autentických francouzských pokrmu, chutnou mezinárodní kuchyní a fusion restauracemi. Prozkoumejte zákoutí tohoto mesta z jednoho z našich apartmánu v Nice. At už cestujete jakkoliv, máme pro vás to pravé ubytování.

Avantgardní atmosféra – co delat v Nice

Naše rozmanitá nabídka apartmánu v Nice obsahuje zajímavé garsonky i designové byty, které jsou umísteny po celém meste vcetne v blízkosti turistických atrakcí zmínených výše.

Sluncem zalité trhy v Nice

Není nad to procházet se v záplave stredomorského slunce mezi stánky na trhu. A nutno podotknout, že Nice má nekolik nezapomenutelných trhu, které jsou rozesety po meste. Jednou z nejpopulárnejších cinností návštevníku mesta jsou práve procházky a nákupy na nekterém ze stánku venkovního trhu Cours Saleya, který je pestrobarevný, plný delikátních vuní a je autentickou podívanou.

V Nice najdete množství stánku, ale je zde i spousta designových butiku a útulných kaváren, které jsou rozesety po meste, takže si mužete objednat neco k pití, uvolnit se a pozorovat dení kolem sebe.

A pak, až jste pripraveni vyrazit dál, mužete prozkoumat moderní nabídku zboží od precizne vyrobených klobouku, rozmanitého korení, cerstvého štavnatého ovoce a zeleniny, potreb do domácnosti až po starožitné kuriozity. Najdete zde také trh s cerstvými rybami, trh s umením, kde nakoupíte suvenýry, a dokonce je zde i trh, kde se prodávají poštovní známky!

Nabízíme selekci apartmánu v Nice, které se nachází poblíž mestských trhu, takže budete blíž temto živým místum, kde vás ceká autentický zážitek.

Apartmány v Nice – Aparthotely v Nice

Aparthotely v Nice

Okázalá povest Nice se odráží i na ubytování, které ve meste najdete. Podél promenád se jen pár kroku od pláže nachází velkolepé hotely, zatímco v klikatých ulickách starého mesta je spousta útulných penzionu naplnených poklidnou francouzskou pohodou a cenove dostupných hostelu, kde to žije. Aparthotely v Nice zahrnují rovnež bezpocet stylových plážových apartmánu s nádherným výhledem na more, ci levných garsonek, které k úžasnému výhledu pridávají i útulnou atmosféru. Veškeré ubytování ve meste je v docházkové vzdálenosti od prvotrídních pláží a dalších atrakcí Nice.Nekonecný nocní život v Nice

Velká cást Francouzské riviéry je proslavená svým prvotrídním nocním životem a Nice není výjimkou. Mesto prekypuje živým nocním ruchem, který ožívá hned po setmení, množstvím trendy baru, uvolnených hospudek a luxusních klubu.

Vetšina nocního dení se odehrává na promenáde Promenade de Anglais, kde se nachází hlavní nocní kluby a kasino. Pokud kluby nejsou práve váš šálek kávy, urcite i presto vyrazte ven, protože atmosféra po setmení stojí za to – vždy jsou ke zhlédnutí rozmanitá predstavení umelcu, která pritahují všechny nocní návštevníky.

Nebo mužete zajít do Masseny a Starého mesta, kde se nachází množství osobitých baru a klubu. Stejne tak jako rozmanitou nabídku kultury, umení a jídla má i nocní život v Nice neco pro každého: at už jste milovníky jazzu nebo tanecní hudby pod taktovkou tech nejlepších svetových DJu. Nebo pro ty, kterí si chtejí užít nocní atmosféru bez toho, aby museli vybrat všechny své úspory.

Užijte si pobreží mezi letištem a centrem mesta

Letište v Nice se nachází hned na pobreží a po ceste do centra nabízí neuveritelný výhled. Mužete se svézt vyhlídkovým autobusem nebo vlakem, oba vás dopraví z letište prímo do centra. Pokud specháte, vezmete si pred letištním terminálem taxi, která jsou prekvapive levná. V prípade, že je práve dopravní špicka, rozhodne dejte vale taxíkum, protože byste za relativne krátkou cestu mohli zaplatit horentní sumu.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat