Apartmány Sarajevo

#OnlyBeFrom více než 20.000 destinací

39

Apartmány Sarajevo

seřadit podle:
Popularita
Cena
Zhodnocení
Vzdálenost do centra
Velikost
Pokoje

Nejnovější komentáře

Naše apartmany Sarajevo, Bosna a Hercegovina jsou oceněny 4.1 o 5 na základě 30 názorů. Rezervujte apartmán od 41US$/ noc.

Apartmány v Sarajevu – dostupné ubytování pro Vaši dovolenou

Sarajevo nemelo zrovna nejštastnejší minulost. V 90. letech minulého století to bylo místo plné destrukce a smutku, v soucasnosti je ale toto mesto na vzestupu a jeho nove rekonstruované historické centrum je plné živých kaváren, hotelu a tradicních restaurací. Na nekterých místech zde stále najdete jizvy a pozustatky z jeho bourlivé historie – treba díry po nábojích na nekterých budovách. Vetšina z nich ale již byla opravena, takže si návštevníci mohou opet vychutnat zdejší pestrou smes architektonických stylu. Sarajevo je ze severu a z jihu obklopeno horami posetými malebnými vesnickami, ve kterých mužete blíže poznat zdejší tradicní zpusob života. Zatímco v zime se ze Sarajeva mužete vypravit lyžovat na jednu z blízkých sjezdovek, v léte Vám toto okouzlující mesto nabídne mnoho stylových kaváren, rušný nocní život a pestrý výber outdoorových aktivit. Prozkoumejte toto všechno a ješte mnohem více s našimi apartmány v Sarajevu rozesetými po celém meste.

Mesto plné historie - co delat v Sarajevu

Apartmány v Sarajevu – Aparthotely v Sarajevu

Elektrizující nocní život v Sarajevu

Navzdory své bourlivé historii a nálepce národa tvrde poznamenaného válkou jsou obyvatelé Sarajeva jedni z nejprátelštejších lidí na svete. Vnorte se do zdejšího života a vychutnejte si neprekonatelnou pohostinnost místních obyvatel.

Po návšteve príjemné restaurace v historickém centru Sarajeva, kde si mužete dát vynikající jídlo a zapít jej místním lahodným pivem, mužete zbytek vecera strávit mnoha zpusoby. Pokud máte rádi živou hudbu, mužete se vydat do klubu City Pub, který po celý týden hostí koncerty mnoha místních i zahranicních umelcu. Chodí sem i mnoho místních obyvatel, takže zde zažijete opravdu autentickou sarajevskou atmosféru.

Pokud se Vám zrovna chce spíše tancit, zamirte do klubu Mucha Lucha, ve kterém vystupují špickoví Jové z celé Bosny, kterí se svou hudbou snaží primet hosty k tomu, aby protancili celou noc. To se jim vetšinou také úspešne darí.

V trochu jiném stylu si mužete zatancit v Cinemas Sloga na noci salsy. Sarajevský nocní život je tvoren pestrou škálou ruzných kultur, a tento jihoamerický tanec je zde jedním z nejoblíbenejších zpusobu zábavy.

At už vecer chcete strávit jakkoli, urcite se ubytujte v jednom z našich apartmánu v Sarajevu, které Vám poskytnou bezpecné útocište pro klidný odpocinek. Naše apartmány najdete jak v centru mesta, tak i v celém jeho okolí, takže po noci plné jídla, pití a tance nebudete muset chodit daleko.

Aparthotely v Sarajevu

Historická tvár mesta každorocne pritahuje tisíce turistu a stejne tak i aparthotely v Sarajevu ubytují všechny typy cestovatelu. V centru tohoto malého mesta se v dláždených klikatých ulicích staré zástavby ukrývají soukromé penziony a moderní hotely, které nocležníky dostanou do centra dení. Na okrajích se pak nachází obrovské moderní hotely, které nestojí moc, a nabízí skutecný prepych, ci prázdninové pronájmy a garsonky. At už máte v plánu poznat mesto zblízka nebo se procházet mezi hlavními pametihodnostmi Sarajeva, urcite si vyberete dokonalé ubytování práve pro Vás.

Jak se dostat do centra mesta

Sarajevské mezinárodní letište Butmir je malé, príjemné a klidné. To ale také znamená, že odsud do centra mesta nejezdí pravidelné autobusy. Nejlepší zpusob jak se do mesta dostat je svézt se jedním z taxíku, které na Vás cekají pred letištními terminály. Dvanáctikilometrová cesta do centra sice nezabere moc casu a je levná, rozhodne se ale s ridicem na cene domluvte predem.

Mnoho turistu do Sarajeva jezdí vlakem z jiných evropských mest. Železnicní sít v Sarajevu se sice stále rekonstruuje po válce, snadno se do nej ale mužete dostat vlakem ze Záhrebu nebo z Budapešti. Z techto mest sem ale jezdí jen dva vlaky denne, pocítejte s tím proto ve svém casovém rozvrhu. Z vlakového nádraží se do centra mužete snadno dostat autobusem nebo taxíkem.

Do Sarajeva mužete také z okolních zemí dojet autobusem. V Sarajevu jsou dve rušná autobusová nádraží. Hlavní autobusové nádraží leží poblíž vlakového nádraží a do centra se odsud mužete dostat tramvají nebo mestským autobusem.

Přihlaste se k odběru našich speciálních nabídek
Věci, které je třeba vidět a dělat